Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
05.12.2009

Licytacja pięciu wielkich misiów!

Przedmiotem aukcji są unikatowe misie z tegorocznej akcji „Kup Misia, temu kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy”. Te misie to: Fredzio, Miecia, Zyzio, Zuzia i Fruzia. Na czym polega ich wyjątkowość? Otóż każdy z nich ma ponad 160 cm wzrostu i został wykonany wyłącznie w jednym egzemplarzu! Każdy z nich jest kochany, wszystkie pragną dawać radość najmłodszym. Możesz stać się teraz właścicielem Fredzia, Mieci, Zyzia, Zuzi lub Fruzi i pomóc Fundacji TVN – „nie jesteś sam”!

Fredzio

Prawdziwie elegancki dżentelmen. Uwielbia czarno-białe kreskówki o Misiowych Legendach. Ma nienaganny szyk, jego styl podkreśla dopasowana mucha i piękna, płócienna koszula. Zabawy? Owszem, ale Fredzio to raczej typ domatora, który nieczęsto brudzi sobie rączki.

Fruzia

Piękna kokardka w delikatnym pluszu, stylowa kolia, ładnie skrojona sukieneczka - tak przedstawia nam się Fruzia. Z pewnością odnajdzie się w każdym dziecięcym pokoju, jako Misiowa Księżniczka. Zdziwicie się, ale Fruzia potrafi zaskoczyć. Chwila nieuwagi i przemienia się w nieziemskiego urwisa. Lepiej miejcie ją na oku!

Miecia

Wyjątkowo swojski Miś. Miecia nie zna słowa nuda. Uwielbia wszelakie zabawy, zwłaszcza związane ze sportem. Potrafi tańczyć i grać w piłkę. Pamiętajcie jednak, że jest typem zmarzluszka, więc zawsze woli mieć na sobie gruby sweterek.

Zuzia

Najbardziej dystyngowana w naszym towarzystwie. Swoim romantycznym spojrzeniem obdarza czasem potajemnie Fredzia. No cóż, pluszaki także mają swoje sekrety. Zuzia dba o swój wygląd, nie jest tajemnicą, że jej ulubiony kwiat to róża.

Zyzio

Nieziemski amant. Bardzo towarzyski i gadatliwy miś. Zdecydowanie preferuje żeńskie towarzystwo. Wszystkie misiowe koleżanki spoglądają na niego z westchnieniem. Zyzio stara się być zawsze na czasie. Nie jest chyba zaskoczeniem, że ma zdecydowanie największą szafę z garderobą spośród naszego misiowego towarzystwa.

BY WZIĄĆ UDZIAŁ W LICYTACJI MISIÓW I POMÓC PODOPIECZNYM FUNDACJI TVN "NIE JESTEŚ SAM" - WYSTARCZY WEJŚĆ NA STRONĘ: www.allegro.pl/dziendobrytvn