Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie na terenie Unii Europejskiej

Reklama zewnętrzna już na dobre wpisała się w miejski krajobraz. Codziennie mijamy dziesiątki plakatów, afiszów oraz billboardów. Jest to jedna z najstarszych form promocji, która wciąż przynosi imponujące efekty. Plakatowanie pozytywnie wpływa na wizerunek marki, zwiększając jej rozpoznawalność wśród odbiorców. Dzięki temu potencjalni klienci chętniej korzystają z oferty firmy – jej produktów lub usług.

Plakaty można spotkać na słupach ogłoszeniowych, witrynach sklepowych, tablicach reklamowych i w wielu innych miejscach publicznych. Ich przekaz utrwala się więc w świadomości masowego odbiorcy. AK Media specjalizuje się w plakatowaniu zarówno o lokalnym, jak i ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy działalność w każdym województwie. Teraz usługa ta może zostać zrealizowana nawet poza granicami Polski – w krajach Unii Europejskiej.

Na jakich nośnikach wieszamy plakaty?

Realizujemy usługi plakatowania na obszarach o znacznym natężeniu ruchu – w dużych miastach oraz mniejszych miejscowościach. Materiały reklamowe wieszamy tylko w dozwolonych miejscach - wyłącznie za zgodą zarządcy lub administratora danego obiektu. Dzięki temu mamy pewność, że plakaty nie zostaną zerwane lub uszkodzone. Wykorzystujemy:

Istnieje również możliwość plakatowania w akademikach, żłobkach, szkołach, placówkach medycznych oraz instytucjach kulturalnych. Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie zwiększyć zasięg przekazu. Wybieramy tylko strategiczne miejsca.

Czy kontrolujemy realizację usługi?

Tak! Nasi klienci otrzymują szczegółowo opracowane raporty. W przypadku plakatowana mają one postać fotografii. Relacjonujemy przebieg prac oraz efekt końcowy. Wyniki przesyłamy m.in. drogą mailową. Nasze działania poprzedzamy profesjonalnym badaniem rynku. Dzięki temu plakaty trafiają do odpowiedniej grupy docelowej potencjalnych klientów.

Przez cały czas trwania akcji reklamowej nasi kolporterzy monitorują plakatowany rejon. Dbają o utrzymanie materiałów promocyjnych w czystości oraz nienagannym stanie. Uzupełniają także uszkodzone lub zabrudzone plakaty.

Optymalny format plakatu – jaki wybrać?

Wiemy, że plakaty to skuteczna forma reklamy. Przyciągają uwagę odbiorców chwytliwym sloganem, efektowną szatą graficzną oraz odpowiednim formatem. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców - również na terenie krajów Unii Europejskiej. Dlatego wykorzystujemy format typu B1, który pozwala na odczytanie zawartości plakatu z większej odległości. Przechodnie nie muszą podchodzić do słupa ogłoszeniowego, a kierowcy wysiadać z samochodu, aby zapoznać się z jego treścią. Mamy również pewność, że nie zginie on w gąszczu wielu innych ofert. Gdzie nie należy wieszać plakatów?

Nie realizujemy usługi plakatowania w miejscach do tego nieprzeznaczonych oraz w przypadku nieotrzymania zgody administratora lub zarządcy budynku. Zawsze staramy się uzyskać pozwolenie, zwłaszcza jeżeli plakatujemy na terenie szpitali, szkół czy osiedli mieszkaniowych. Dbamy także o środowisko naturalne, dlatego nie rozwieszamy materiałów reklamowych na drzewach oraz słupach energetycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wspólną przestrzeń w czystości.

Wieszamy plakaty w Polsce i Unii Europejskiej!

Plakaty powstają z zachowaniem największej staranności i dbałości o każdy detal. Wyróżniają się doskonałą estetyką oraz ciekawą formą graficzną przykuwającą wzrok licznych odbiorców. Powstają na wysokiej jakości, trwałym i solidnym papierze. Zanim rozpoczniemy akcję reklamową, klient zatwierdza projekt oraz wnosi ewentualne poprawki. AK Media gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Plakatujemy również poza granicami Polski – w krajach Unii Europejskiej. Zachowujemy wszelkie standardy jakości. Dokonujemy kontroli obszaru, na którym zostaną rozmieszczone plakaty. Dbamy o ich nienaganny wygląd do końca trwania kampanii. Zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Już dziś zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.