Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Rekrutacja pracowników poprzez plakatowanie i kolportaż ulotek

Agencja Reklamowa AK Media to synonim skuteczności i profesjonalizmu. Nasze usługi z zakresu marketingu, poligrafii i reklamy świadczymy na terenie całego kraju. Pomagamy przedsiębiorcom zoptymalizować ich procesy rekrutacyjne poprzez plakatowanie i kolportaż ulotek. Gwarantujemy efektywne metody pozyskania nowych, wykwalifikowanych pracowników. Atrakcyjny wizualnie druk reklamowy to niezwykle ważny element promocji biznesu.

Plakaty umieszczone na słupach informacyjnych, tablicach ogłoszeniowych i innych nośnikach oraz ulotki dostarczane do skrzynek pocztowych to wciąż jedne z najbardziej skutecznych metod dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Docieramy do miast i wsi w każdym zakątku Polski. Dzięki odpowiednio przygotowanym broszurom i ogłoszeniom z łatwością można zachęcić potencjalnych kandydatów na dane stanowisko do wysłania zgłoszenia. Zajmujemy się sprawną dystrybucją materiałów reklamowych, na bieżąco raportujemy przebieg akcji promocyjnej oraz prowadzimy kolportaż siedem dni w tygodniu.

Kreatywne i efektywne sposoby rekrutacji pracowników

Na przestrzeni ostatnich lat powstały już dziesiątki metod rekrutacji pracowników. O skuteczności danej strategii przesądza nie tylko precyzyjna forma tekstowa, ale także efektowna oprawa graficzna. Ulotka lub plakat powinny zawierać najważniejsze, dokładnie wyselekcjonowane informacje o:

Tak przygotowana treść musi stać się atrakcyjna i godna uwagi w oczach odbiorców oraz wzbudzać ich zaufanie. Wyobraźmy sobie potencjalnego kandydata do pracy, który szukając zatrudnienia, przypadkiem dostaje do ręki Twoją ulotkę. Widzi dokładną charakterystykę stanowiska, estetycznie przygotowane ilustracje i stonowaną kolorystykę. Decyduje się na wysłanie CV, ponieważ w jego ocenie obraz marki maluje się pozytywnie, a wizja podjęcia współpracy z Twoją firmą jest dla niego atrakcyjna.

Kolportaż ulotek – skuteczny przekaz w oryginalnej oprawie

Każdego dnia wykonujemy kolportaż ulotek, docierając do milionów odbiorców w całym kraju. Wśród nich z pewnością znajduje się ten jeden odpowiedni kandydat do pracy, którego szukasz. Regularnie wysyłamy do naszych klientów raporty z prowadzonej akcji promocyjnej. Zapewniamy dwustopniową kontrolę weryfikującą efekty.

Dostarczamy ulotki:

Dystrybucja ulotek odbywa się w systemie “door to door” i poprzedza ją dokładne badanie grupy docelowej. Dzięki temu wiemy, w jakich miejscach możemy spotkać odpowiedniego kandydata na stanowisko, które oferujesz. To na nich koncentrujemy swoje główne działania.

Na czym polega fenomen plakatowania?

Kolportaż ulotek i plakatowanie – niech o Tobie usłyszą

Wspieramy proces rekrutacji w Twojej firmie poprzez kolportaż ulotek i plakatowanie na terenie całego kraju. Stale monitorujemy efektywność naszych działań. Przed podjęciem akcji promocyjnej dokładnie analizujemy grupę docelową, aby lepiej poznać potencjalnych odbiorców. Nasza firma reklamowa pomogła już wielu przedsiębiorcom dotrzeć do wymarzonego kandydata oraz zbudować pozytywny wizerunek marki. Daj się odnaleźć Twojemu przyszłemu pracownikowi.