Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie na słupach i tablicach reklamowych

Prowadzisz małe lub duże przedsiębiorstwo? Dla nas nie ma to większego znaczenia. Wiemy, że chcesz być widoczny na rynku i trafić ze swoją ofertą do jak największej liczby odbiorców. Prowadzone przez nas akcje promocyjne mogą Ci w tym skutecznie pomóc. Jedną z takich metod jest plakatowanie na słupach i tablicach reklamowych. Komunikaty wydrukowane na kartonowych posterach mają bardzo długą tradycję i wciąż cieszą się sporą popularnością. Jakie zatem są największe zalety plakatowania na słupach i tablicach reklamowych?

Cel - przyciągnąć wzrok klienta

W dzisiejszych czasach zwracamy uwagę na to co ładne i duże. Na co dzień korzystamy z nowoczesnych technologii i różnych urządzeń, takie jak tablety czy smartfony. Niemal codziennie jesteśmy zasypywani reklamami i propozycjami zakupu danego towaru. Nie inaczej dzieje się w świecie niewirtualnym. Jesteśmy społeczeństwem obrazkowym, co oznacza, iż obrazy docierają do nas najłatwiej. Warto zatem, by materiały promocyjne były dopracowane w najdrobniejszym szczególe, takim jak wielkość, kolor czy dobór czcionki.

Plakatowanie w mieście

Grafika umieszczana na posterach reklamowych powinna wyróżniać się na tle innych reklam, które proponują konkurenci. Plakatowanie na słupach i tablicach reklamowych powinno odbywać się w centrum miasta i w skupiskach dużych osiedli mieszkaniowych, by w ten sposób dotrzeć do jak największej liczby odbiorów. Jest to najlepszy sposób, by przyciągnąć wzrok szerokiej publiczności. By cały proces przebiegł sprawnie, warto wybrać firmę, która specjalizuje się w tego typu usługach. W dużych miastach odbywa się to często w wyznaczonych do tego miejscach takie jak słupy i tablice reklamowe oraz „wild posting".

Dotrzeć do pojedynczej jednostki i masowego odbiorcy

Wybierając tę formę promocji musimy się liczyć z tym, iż nasz przekaz reklamowy trafi do masowego odbiorcy. Wówczas usługa plakatowania na słupach i tablicach reklamowych powinna odbywać się w miejscach, w których jest bardzo dużo skupisk ludzi, np. przy wejściach do metra czy przy przystankach autobusowych. Warto również umieścić materiały na wysokości wzroku potencjalnych klientów. Chcąc dotrzeć do określonych jednostek, takich jak studenci czy osoby w podeszłym wieku, warto spersonalizować materiały reklamowe i umieścić je na terenie uczelni, szkół czy szpitali i aptek.