Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Kielcach

Sprawimy, że Twoje działania marketingowe staną się skuteczne i efektywne. Oferujemy profesjonalny kolportaż ulotek na terenie Kielc, który odbywa się w niezawodnym systemie “door to door”. Dzięki temu mamy pewność, że materiały promocyjne dotrą do możliwie najszerszego grona potencjalnych klientów.

Akcje reklamowe poprzedzamy rzetelnymi i skrupulatnymi badaniami rynku. Nasi klienci każdego dnia otrzymują od nas raporty zawierające spis kieleckich ulic, na których realizowaliśmy dystrybucję ulotek. Kolportaż obejmuje również cenniki oraz próbki towarów. Materiały promocyjne dostarczamy także zapakowane w koperty lub zafoliowane. Dzięki temu nie grodzi im uszkodzenie, zagniecenie czy zamoczenie.

Ulotki umieszczamy pod każdymi drzwiami, na klamce za pomocą specjalnej gumki, za wycieraczki samochodowe, listownie do rąk własnych, bezpośrednio w wyznaczone miejsce oraz do skrzynek listowych. Docieramy wszędzie tam, gdzie znajdują się reprezentanci grupy docelowej. Wiemy, że skuteczne materiały promocyjne nie tylko cieszą oko swoimi nienagannymi walorami estetycznymi, ale także zawierają niezbędne informacje na temat marki i jej oferty oraz zapadające w pamięć hasło reklamowe. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie zwiększyć skuteczność swoich działań marketingowych.