Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Kielcach

Sprawimy, że Twoje działania marketingowe staną się skuteczne i efektywne. Oferujemy profesjonalny kolportaż ulotek na terenie Kielc, który odbywa się w niezawodnym systemie “door to door”. Dzięki temu mamy pewność, że materiały promocyjne dotrą do możliwie najszerszego grona potencjalnych klientów.

Akcje reklamowe poprzedzamy rzetelnymi i skrupulatnymi badaniami rynku. Nasi klienci każdego dnia otrzymują od nas raporty zawierające spis kieleckich ulic, na których realizowaliśmy dystrybucję ulotek. Kolportaż obejmuje również cenniki oraz próbki towarów. Materiały promocyjne dostarczamy także zapakowane w koperty lub zafoliowane. Dzięki temu nie grodzi im uszkodzenie, zagniecenie czy zamoczenie.

Ulotki umieszczamy pod każdymi drzwiami, na klamce za pomocą specjalnej gumki, za wycieraczki samochodowe, listownie do rąk własnych, bezpośrednio w wyznaczone miejsce oraz do skrzynek listowych. Docieramy wszędzie tam, gdzie znajdują się reprezentanci grupy docelowej. Wiemy, że skuteczne materiały promocyjne nie tylko cieszą oko swoimi nienagannymi walorami estetycznymi, ale także zawierają niezbędne informacje na temat marki i jej oferty oraz zapadające w pamięć hasło reklamowe. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie zwiększyć skuteczność swoich działań marketingowych.

Efektywna kampania reklamowa dla każdego biznesu oznacza coś innego w zależności od specyfiki branży. Tradycyjne formy promocji wcale nie straciły na swej popularności czy skuteczności. Wręcz przeciwnie – wiele firm stawia na dystrybucję ulotek, chcąc wybić się na lokalnym rynku. Czy to działa? Przekonaj się sam!

AK Media Dystrybucja – profesjonalny kolportaż ulotek w Kielcach

Aby akcja promocyjna zakończyła się sukcesem, ulotki powinny przykuwać uwagę atrakcyjną szatą graficzną oraz chwytliwym hasłem reklamowym. Poza starannie wykonanym projektem, ogromne znaczenie ma również miejsce dystrybucji. AK Media Dystrybucja koncentruje się wyłącznie na tych obszarach Kielc, w których znajdują się reprezentanci grupy docelowej.

Dystrybucja ulotek w Kielcach jako skuteczna forma promocji

Kolportaż ulotek z AK Media Dystrybucja to gwarancja rzetelnie przeprowadzonej akcji dystrybucyjnej. Zawsze roznosimy tylko jedną ulotkę, dzięki czemu nie pozostanie ona niezauważona. Dbamy o estetyczny i schludny wygląd materiałów promocyjnych. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.