Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie oraz kolportaż ulotek na wybory

 

Istotną część naszych działań obejmuje przygotowywanie oraz kolportaż materiałów wyborczych, głównie plakatów i ulotek. W ich rozpowszechnianiu specjalizujemy się już od ponad 20 lat. Wiemy, czym powinna charakteryzować się atrakcyjna ulotka oraz na jakim papierze wydrukować plakaty, aby mogły spełnić swoje zasadnicze zadanie: przyciągnąć uwagę wyborców i zachęcić ich do oddania głosu na konkretnego kandydata.

Dlaczego ulotki i plakaty są tak istotne w kampanii?

Kolportaż materiałów na wybory odgrywa bardzo ważną rolę w kampanii. Ulotka w dłoni przechodnia przyciąga uwagę, ukazuje kandydata i jego propozycje w atrakcyjny sposób. Pozwala zapamiętać twarz, personalia oraz hasło przewodnie nie tylko samego polityka, ale także ugrupowania, jakie sobą reprezentuje. Plakat pełni podobną funkcję, z tym że obecny jest w przestrzeni publicznej – tam, gdzie natężenie ruchu jest największe.

Jak wygląda dobry materiał wyborczy?

Materiały wyborcze, takie jak ulotka lub plakat, powinny być czytelne, praktyczne oraz atrakcyjne wizualnie. Co to oznacza? W materiałach tego typu należy zawrzeć najważniejsze informacje o kandydacie oraz jego ugrupowaniu w formie prostego, przystępnego tekstu. Krótkie, ale konkretne zdania, a także odpowiedni dobór kroju i rozmiaru czcionki to kolejna kwestia, na której trzeba się skupić. Warto zadbać także o właściwą formę przekazu - do tekstu należy dołączyć przemyślane zdjęcie wizerunkowe oraz interesującą grafikę. Natomiast całość musi być dostępna na dobrym jakościowo papierze.

Profesjonalny kolportaż ulotek na wybory

Posiadamy duże doświadczenie w przygotowywaniu i rozpowszechnianiu ulotek oraz plakatów. Dysponujemy ponadto fachową wiedzą na temat skutecznego public relations w przestrzeni publicznej. Kolportaż przeprowadzamy na terenie całego kraju. Rozdawanie ulotek oraz rozwieszanie plakatów odbywa się zarówno w małych, jak i większych miastach na terenie całej Polski (np. Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu czy Łodzi). Jesteśmy przy tym jedyną firmą w branży zastrzeżoną w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Właśnie dlatego wybór naszej firmy w trakcie najbliższej kampanii wyborczej okaże się najlepszym rozwiązaniem.