Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Ankietowanie

Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w świadczeniu usług, mających na celu promocję działalności naszych Klientów, a także poznanie preferencji konsumentów. Zajmujemy się między innymi przeprowadzaniem badań ankietowych, które w zależności od potrzeb naszych zleceniodawców, mogą przybrać zróżnicowane formy - wywiadu bezpośredniego (połączonego np. z działaniami promocyjnymi), rozmowy telefonicznej, kwestionariusza internetowego bądź ankiety pocztowej. To jaką formę wybierzemy, zależy oczywiście od Twoich oczekiwań oraz rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności.

Ankietowanie jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów poznania potrzeb Klientów. Zebrane za jego pomocą informacje, umożliwiają przygotowanie dedykowanej kampanii reklamowej, skierowanej do konkretnej grupy docelowej. Dodatkowo ta forma działań reklamowych bardzo pomaga w budowaniu wizerunku Twojej marki w taki sposób, aby była ona jak najbardziej atrakcyjna dla nabywców.

Staramy się, aby przygotowywane przez nas kwestionariusze były dobrze sformułowane i zrozumiałe dla odbiorców. Mogą się składać zarówno z pytań zamkniętych, jak i otwartych bądź stanowić połączenie tych dwóch form odpowiedzi. Po przeprowadzeniu konkretnego badania, sprawdzamy zebrane przy jego pomocy odpowiedzi, a następnie na ich podstawie przygotowujemy opracowanie statystyczne wraz z jego interpretacją.

Jesteśmy profesjonalną agencją reklamową ze sporym doświadczeniem, dlatego nasze usługi ankietowania obejmują swoim zasięgiem cały kraj. Posiadamy własnych ankieterów zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Zakres, formę oraz czas trwania przeprowadzanych przez nas badań, zawsze dostosowujemy do oczekiwań naszych Klientów oraz budżetu, który chcą na nie przeznaczyć. Dlatego każdą usługę poprzedzamy wywiadem, który ma na celu poznanie dokładnych potrzeb naszych zleceniodawców. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane ze świadczonymi przez nas działaniami reklamowymi, to z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości, a także przygotujemy bezpłatną wycenę usług.