Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Szczecinie

Budowanie pozytywnego wizerunki marki w oczach konsumentów, wymaga prowadzenia przemyślanych i profesjonalnych akcji promocyjnych. Kolportaż ulotek, który odbywa się na terenie Szczecina, pozwala dotrzeć do możliwie najszerszego grona potencjalnych klientów. Dostarczamy materiały reklamowe do skrzynek listowych, bezpośrednio w wyznaczonym miejscu, za wycieraczki samochodowe, listownie do rąk własnych, pod każdego drzwi lub wieszamy na klamce za pomocą specjalnej gumki.

Dbamy o to, aby ulotki zachowały swoje nienaganne walory estetyczne – bez zagnieceń, uszkodzeń czy zamoczenia. Kolportaż obejmuje także cenniki oraz próbki towarów. Pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami przez cały okres trwania akcji promocyjnej, zapewniając profesjonalne wsparcie.

Dystrybucja ulotek w Szczecinie bazuje na skrupulatnych i rzetelnych badaniach rynku. Chcemy mieć pewność, że materiały reklamowe trafią do szerokiego grona osób reprezentujących określoną grupę docelową. Klienci mogą śledzić rezultaty naszych działań dzięki dwustopniowej kontroli. Każdego dnia przesyłamy opracowane raporty, które zawierają spis odwiedzonych ulic. Dostarczamy je drogą mailową, faksem lub poprzez wiadomość SMS. Kolportaż w Szczecinie realizujemy w sprawdzonym systemie “od drzwi do drzwi”. Zawsze roznosimy tylko jedną ulotkę.