Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Szczecinie

Budowanie pozytywnego wizerunki marki w oczach konsumentów, wymaga prowadzenia przemyślanych i profesjonalnych akcji promocyjnych. Kolportaż ulotek, który odbywa się na terenie Szczecina, pozwala dotrzeć do możliwie najszerszego grona potencjalnych klientów. Dostarczamy materiały reklamowe do skrzynek listowych, bezpośrednio w wyznaczonym miejscu, za wycieraczki samochodowe, listownie do rąk własnych, pod każdego drzwi lub wieszamy na klamce za pomocą specjalnej gumki.

Dbamy o to, aby ulotki zachowały swoje nienaganne walory estetyczne – bez zagnieceń, uszkodzeń czy zamoczenia. Kolportaż obejmuje także cenniki oraz próbki towarów. Pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami przez cały okres trwania akcji promocyjnej, zapewniając profesjonalne wsparcie.

Dystrybucja ulotek w Szczecinie bazuje na skrupulatnych i rzetelnych badaniach rynku. Chcemy mieć pewność, że materiały reklamowe trafią do szerokiego grona osób reprezentujących określoną grupę docelową. Klienci mogą śledzić rezultaty naszych działań dzięki dwustopniowej kontroli. Każdego dnia przesyłamy opracowane raporty, które zawierają spis odwiedzonych ulic. Dostarczamy je drogą mailową, faksem lub poprzez wiadomość SMS. Kolportaż w Szczecinie realizujemy w sprawdzonym systemie “od drzwi do drzwi”. Zawsze roznosimy tylko jedną ulotkę.

Świadczymy profesjonalną usługę kolportażu ulotek w Szczecinie, realizując dystrybucję w systemie “od drzwi do drzwi”. Docieramy do możliwie najszerszego grona potencjalnych klientów, dbając o jakość i nienaganny wygląd materiałów promocyjnych. Każdą kampanię poprzedzają rzetelne badania rynku, na podstawie których określamy grupę docelową.

Roznoszenie ulotek w Szczecinie z AK Media Dystrybucja

Dostarczamy ulotki do wyznaczonych obszarów i we właściwym terminie. Akcja promocyjna obejmuje dwustopniową kontrolę oraz sporządzanie raportów, które następnie przesyłamy naszym klientom. Zawierają spis ulic objętych kampanią. W ten sposób nasi zleceniodawcy na bieżąco śledzą efekty działań.

Jak wypromować biznes? Dystrybucja ulotek w Szczecinie!

Wspieramy klientów na każdym etapie współpracy - od projektu oryginalnej szaty graficznej, przez druk materiałów reklamowych, po badania rynku i kolportaż ulotek. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możesz liczyć na fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami już dziś.