Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Poznaniu

Wiemy, że skuteczny kolportaż ulotek oznacza kompleksowo zaplanowaną akcję promocyjną, materiały reklamowe przygotowane z dbałością o każdy detal oraz zrozumienie specyfiki danej branży. Bazujemy więc na rzetelnych badaniach rynku oraz preferencji konsumentów. Docieramy wszędzie tam, gdzie znajdują się przedstawiciele określonej grupy docelowej. Kolportaż ulotek, który realizujemy na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego, obejmuje również gazetki, cenniki, próbki towarów oraz ulotki rekrutacyjne.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystało już szerokie grono zadowolonych klientów. Cieszymy się zaufaniem zleceniodawców ze względu na rzetelność naszych działań, którą potwierdzają raporty z przeprowadzanych akcji promocyjnych - wysyłanych do klientów pocztą elektroniczną lub wiadomością SMS. Zawierają one także spis ulic, na których miała miejsce dystrybucja ulotek.

Ulotki wieszamy na klamce od drzwi za pomocą dołączonych gumek, dostarczamy bezpośrednio do rąk własnych, za wycieraczkę pojazdów lub do skrzynek pocztowych. Kolportaż materiałów reklamowych bazuje więc na systemie “od drzwi do drzwi”. Pozwala zareklamować usługi lub produkty danej firmy wśród szerokiego grona odbiorców.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę, kompleksowo zaplanowane działania marketingowe oraz wysoką efektywność działań. Zapraszamy do kontaktu.

AK Media korzysta ze sprawdzonych sposobów, aby dotrzeć do wybranych sektorów klientów. Realizujemy kolportaż ulotek w Poznaniu, mając pewność, że materiały promocyjne niosą za sobą czytelny i atrakcyjny wizualnie przekaz. Docieramy do grupy docelowej zdefiniowanej na podstawie wcześniej przeprowadzonych badań rynkowych.

Roznoszenie ulotek w Poznaniu – od czego zacząć?

Poznajemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Zapewniamy wysokiej jakości druk ulotek. Dbamy o schludny i nienaganny wygląd materiałów promocyjnych. Roznosimy ulotki zafoliowane, zapakowane w koperty lub bez opakowania, działając w systemie “door to door”. Roznosimy także cenniki i próbki towarów. Wysyłamy szczegółowe raporty z przeprowadzonej akcji - zawierające spisy ulic, które odwiedziliśmy.

Czy rozdawanie ulotek w Poznaniu się opłaca?

Z AK Media tak! Gwarantujemy dwustopniową kontrolę oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Docieramy wszędzie tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych zleceniodawców.