Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie we Wrocławiu

Jesteśmy jedną z niewielu firm, która zajmuje się obsługą zewnętrznej kampanii reklamowej o zasięgu ogólnopolskim. Spełniając w tym zakresie wszelkie wymagania naszych klientów, działamy także na terenie Wrocławia. Jeżeli chodzi o plakatowanie Wrocław to polecana przez nas lokalizacja ze względu na dostępność powierzchni reklamowych oraz dużą liczbę ludności (ponad 600 tys.). Ponadto, stolica Dolnego Śląska jest również często odwiedzana przez turystów, co pozwala osiągnąć szerszy zasięg kampanii, a zatem w kwestii takiej jak plakatowanie Wrocław na pewno będzie dobrym wyborem.

Warto zaznaczyć, że plakatowanie to jedna z najtańszych form promocji, która jednocześnie może być bardzo skuteczna pod warunkiem odpowiedniego podejścia. Nasza firma zapewnia profesjonalne planowanie i obsługę kampanii reklamowej. Pomagamy dobrać ilość i wielkość plakatów oraz wytypować najlepsze lokalizacje, tak aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców biorąc pod uwagę budżet klienta. Plakaty mogą być eksponowane na słupach i tablicach ogłoszeniowych oraz wiatach przystankowych, a ponadto w szkołach, uczelniach wyższych, instytucjach oraz w wielu innych dozwolonych miejscach.


Zapewniamy raporty fotograficzne, które potwierdzają wykonanie usługi zgodnie z ustaleniami. Dodatkowo monitorujemy miejsca, w których zostały umieszczone plakaty, aby wymienić zniszczone wydruki na nowe i utrzymać porządek. Jeżeli zależy Ci na rzetelnie zrealizowanej usłudze plakatowania i obsłudze całej kampanii, Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!