Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek i ofert w kopertach z nadrukiem

Specjalizujemy się w jednej z najbardziej skutecznych technik marketingowych, jaką są drukowane formy reklamy. Nasze materiały promocyjne docierają do szerokiej grupy odbiorców na terenie dowolnie wybranych przez klienta miast. To wygodny, szybki i przystępny cenowo sposób, aby zainteresować oraz pozyskać imponujące grono potencjalnych klientów.

Oferta firmy zasługuje na efektowną, atrakcyjną wizualnie oprawę. W tym celu przygotowujemy koperty z nadrukiem, stosując wysokiej jakości materiały i różnorodne techniki zdobienia. Projekt graficzny w pełni dostosowujemy do rodzaju branży, którą reprezentuje nasz klient, a także jego ewentualnych uwag i zastrzeżeń. Na kopercie może się znaleźć logo firmy, adres jej siedziby oraz nazwa. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną, bogate wzornictwo oraz wiele ciekawych formatów.

Każdy doświadczony biznesmen dostrzega w ulotkach ogromny potencjał marketingowy, pozwalający zwiększyć przychody ze sprzedaży. Pomagamy zbudować pozytywny wizerunek marki w oczach odbiorców.

Skuteczna ulotka, czyli jaka?

Kolportaż ulotek jest bliski sercu niemal każdego przedsiębiorcy. Stanowi bowiem nie tylko popularny, ale także skuteczny sposób reklamy firmy. Projektując ulotkę, warto zwrócić uwagę na następujące kwestie:

Spełniamy każdy z powyższych punktów, ponieważ wiemy, jak duży potencjał kryje się w odpowiednio zaplanowanym i zorganizowanym kolportażu ulotek.

Co koperta z nadrukiem może zrobić dla Twojego biznesu?

Ciekawie zredagowana oferta firmy umieszczona w eleganckiej kopercie z efektownym nadrukiem kreuje w odbiorze konsumentów pozytywny wizerunek danej marki. Wzbudza zaufanie, sprawia wrażenie kompetentnej i wyróżnia spośród innych.

Obecnie koperty nie służą już wyłącznie do korespondencji. W ostatnim czasie stały się skutecznym narzędziem marketingowym. Dostępne są w wielu różnych formatach i rozmiarach, zarówno w wersji standardowej, jak i zupełnie niesztampowej. Dominującą barwą przestała być biel. Teraz obowiązuje szeroka gama kolorystyczna.

Idziemy z duchem czasu i z zapartym tchem śledzimy najnowsze trendy w dziedzinie kolportażu ofert, aby zapewnić naszym klientom kreatywną i przede wszystkim przynoszącą pozytywne rezultaty formę reklamy.

Kolportaż ulotek – dlaczego właśnie my?

To, co nas wyróżnia, to kolportaż ulotek w systemie door to door. Dzięki temu docieramy do największej grupy odbiorców w kraju. Dostarczamy ulotki w kopertach, zafoliowane, a także bez opakowań.

Materiały promocyjne umieszczamy w skrzynkach listowych, za wycieraczkami samochodów lub pod drzwiami. Jeśli klient wyrazi takie życzenie, ulotki trafią bezpośrednio do rąk własnych członków określonej grupy docelowej bądź w wyznaczone miejsce. Dbamy także o estetykę dostarczanych ulotek, zapobiegając ich zabrudzeniu, zgnieceniu czy naderwaniu.

Na każdym etapie współpracy klienci otrzymują rzetelne i dokładne raporty z przeprowadzanych akcji promocyjnych. Spis wszystkich ulic, budynków i lokali, w których miała miejsce dystrybucja ulotek, przesyłamy pocztą elektroniczną, wiadomością SMS lub faksem. Łączymy profesjonalną obsługę, nowoczesne rozwiązania i atrakcyjne ceny.