Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Krakowie

Jednym z najważniejszych czynników sukcesu każdej firmy jest skuteczny marketing. Akcje promocyjne warto przeprowadzać w oparciu o wiele różnych kanałów komunikacji z klientem. Kolportaż ulotek wciąż pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców dzięki systemowi “door to door”. Dystrybucja materiałów reklamowych odbywa się w Krakowie oraz na terenie całego województwa małopolskiego.

Dzięki wnikliwej analizie rynku określamy specyfikę grupy docelowej, ustalamy jej najbardziej prawdopodobny rejon oraz przystępujemy do realizacji kampanii. Broszury zafoliowane, umieszczone w kopertach lub bez opakowania dostarczamy do skrzynek listowych, za wycieraczki samochodu, bezpośrednio do rąk własnych, a także wieszamy na klamce od drzwi.

W wyniku naszych działań zleceniodawcy zyskują dostęp do możliwie największego grona potencjalnych klientów. Raporty zawierające spis ulic i dzielnic, do których udało się nam dotrzeć, przekazujemy w formie wiadomości SMS lub pocztą elektroniczną. Jest to niezwykle ważny element naszej dwuetapowej kontroli. Uzupełnia ją badanie rynku i grupy docelowej.

Dystrybucja obejmuje nie tylko ulotki, ale także cenniki, próbki towarów, gadżety reklamowe, gazetki reklamowe, sampling produktów i inne tego typu broszury. Ważne, aby materiały reklamowe wyróżniały się nienagannym wyglądem, atrakcyjną formą graficzną oraz precyzyjną informacją. Zajmujemy się również projektowaniem ulotek i broszur. Nasz zespół specjalistów posiada duże doświadczenie i zawsze służy pomocą w przygotowaniu projektów materiałów reklamowych.