Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Katowicach

Statystyki jasno wskazują, że kolportaż ulotek wciąż należy do jednych z najskuteczniejszych metod promocji firmy - świadczonych usług lub sprzedawanych towarów. Dokładnie i kompleksowo zaplanowane kampanie reklamowe przeprowadzamy na terenie Katowic w systemie “door to door”. Definiujemy grupę docelową dzięki profesjonalnym badaniom rynku, a następnie docieramy do szerokiego grona jej przedstawicieli.

Nasi zleceniodawcy mają pewność, że dystrybucja ulotek odbywa się w sposób nie tylko sprawny, ale także rzetelny. Potwierdzeniem skuteczności naszych działań są raporty generowane po zakończeniu każdej akcji promocyjnej. Zawierają jej precyzyjne wyniki oraz dokładny spis ulic objętych kampanią.

To, co nas wyróżnia, to najwyższa skuteczność oraz profesjonalizm. Ulotki standardowo dostarczamy za wycieraczki pojazdów i do skrzynek pocztowych, jak również bezpośrednio do rąk własnych oraz na klamki od drzwi. Stosujemy efektywne metody, które pozwalają wypromować markę za pomocą oryginalnych, estetycznie przygotowanych materiałów reklamowych. Ulotki reklamowe zawierają krótkie hasło zachęcające do skorzystania z oferty lub najważniejsze informacje o firmie.

Realizujemy kolportaż ulotek na terenie Katowic oraz we wszystkich miastach, miasteczkach i wsiach na terenie województwa śląskiego, docierając do szerokiego grona potencjalnych klientów. Do każdego Zleceniodawcy podchodzimy w sposób indywidualny, przygotowując akcję promocyjną dostosowaną do rodzaju reprezentowanej branży i potrzeb odbiorców.

To, co wyróżnia AK Media na tle konkurencji, to dwustopniowa kontrola weryfikująca efektywność kolportażu ulotek w Katowicach. Prowadzimy profesjonalne badania rynku, a także pozostajemy w kontakcie telefonicznym z naszymi klientami. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających z nich. Roznosimy także próbki towarów, sample, cenniki i inne materiały reklamowe.

Kolportaż ulotek w Katowicach – dlaczego warto?

Wiemy, że uszkodzone lub pogniecione ulotki leżące w klatkach schodowych zniechęcają odbiorców do zapoznania się z ich treścią. Dlatego dbamy o ich nienaganny wygląd, jak również przykuwający uwagę projekt. Zapewniamy wysokiej jakości druk ulotek oraz kolportaż materiałów reklamowych w sprawdzonym systemie “od drzwi do drzwi”. Działamy na bazie przeprowadzonych badań rynku, docierając do jak największej liczby przedstawicieli grupy docelowej.

Na czym polega dystrybucja ulotek w Katowicach?

Ulotki trafiają bezpośrednio w ręce potencjalnych klientów. Wysyłamy naszym zleceniodawcom szczegółowe raporty z przeprowadzonej akcji dystrybucyjnej, zawierające spis ulic. Dzięki nam w łatwy i szybki sposób możesz zaistnieć na katowickim rynku. Przekonaj się sam!