Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Katowicach

Statystyki jasno wskazują, że kolportaż ulotek wciąż należy do jednych z najskuteczniejszych metod promocji firmy - świadczonych usług lub sprzedawanych towarów. Dokładnie i kompleksowo zaplanowane kampanie reklamowe przeprowadzamy na terenie Katowic w systemie “door to door”. Definiujemy grupę docelową dzięki profesjonalnym badaniom rynku, a następnie docieramy do szerokiego grona jej przedstawicieli.

Nasi zleceniodawcy mają pewność, że dystrybucja ulotek odbywa się w sposób nie tylko sprawny, ale także rzetelny. Potwierdzeniem skuteczności naszych działań są raporty generowane po zakończeniu każdej akcji promocyjnej. Zawierają jej precyzyjne wyniki oraz dokładny spis ulic objętych kampanią.

To, co nas wyróżnia, to najwyższa skuteczność oraz profesjonalizm. Ulotki standardowo dostarczamy za wycieraczki pojazdów i do skrzynek pocztowych, jak również bezpośrednio do rąk własnych oraz na klamki od drzwi. Stosujemy efektywne metody, które pozwalają wypromować markę za pomocą oryginalnych, estetycznie przygotowanych materiałów reklamowych. Ulotki reklamowe zawierają krótkie hasło zachęcające do skorzystania z oferty lub najważniejsze informacje o firmie.

Realizujemy kolportaż ulotek na terenie Katowic oraz we wszystkich miastach, miasteczkach i wsiach na terenie województwa śląskiego, docierając do szerokiego grona potencjalnych klientów. Do każdego Zleceniodawcy podchodzimy w sposób indywidualny, przygotowując akcję promocyjną dostosowaną do rodzaju reprezentowanej branży i potrzeb odbiorców.