Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie w Lublinie

Plakaty to doskonałe nośniki reklamy, gdyż są tańsze od innych jej form, a jednocześnie są bardzo skuteczne. Nasza oferta to plakatowanie w sposób, który zwiększa rozpoznawalność marki wśród mieszkańców miasta, jak i innych potencjalnych klientów przyjeżdżających z okolic.

Jeżeli chodzi o plakatowanie Lublin to idealna lokalizacja, którą z pewnością warto uwzględnić w kampani reklamowej. Na obszarze Lublina posiadamy dostęp do dużej ilości nośników reklamowych typu outdoor zlokalizowanych w ruchliwych punktach miasta. Słupy ogłoszeniowe przygotowane do ekspozycji plakatów zapewniają dotarcie do szerokiego grona odbiorców, ale to nie wszystko, gdyż w kwestii takiej jak plakatowanie Lublin pozwala także na skuteczne eksponowanie przekazu na przystankach, w urzędach, szkołach, instytucjach kulturalnych i wielu innych dozwolonych miejscach. Za zgodą właścicieli można także eksponować plakaty w sklepach i restauracjach, których w Lublinie nie brakuje. Nasza firma pomoże w doborze odpowiednich miejsc do rozmieszczenia plakatów, tak aby trafić do potencjalnego klienta.


W ramach oferty plakatowania zapewniamy także monitoring miejsc, w których rozmieszczono plakaty, by w razie zniszczenia móc wymienić je na nowe i zapewnić stały kontakt reklamy z odbiorcami, a jednocześnie utrzymać porządek w obszarze użytkowanej powierzchni. Rzetelne wykonanie zamówionej usługi potwierdzamy poprzez wysłanie raportu ze zdjęciami, które przedstawiają rozmieszczenie plakatów przez naszych pracowników.