Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie w Krakowie

Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku reklamy plakatowej. Zapewniamy kompleksową obsługę outdoorowych kampanii reklamowych o zasięgu ogólnokrajowym. Działamy w największych miastach w Polsce takich jak Kraków, Poznań czy też Wrocław. Dostarczamy naszym klientom w pełni zindywidualizowaną ofertę w zakresie plakatowania, dzięki czemu każda kampania jest skrojona pod konkretne potrzeby.

W Krakowie, tak samo jak w pozostałych miejscowościach zapewniamy wybór najbardziej odpowiednich miejsc do dystrybucji reklamy plakatowej. Kolportujemy w miejscach dozwolonych takich jak słupy ogłoszeniowe, tablice, przystanki czy też w szkołach bądź w różnego rodzaju instytucjach. Jeśli chodzi o kwestię jaką jest plakatowanie Kraków nadaje się idealnie do tego typu reklamy ze względu na dużą ilość mieszkańców, studentów oraz turystów odwiedzających to miasto. Dzięki reklamie umieszczonej w atrakcyjnym miejscu będziemy mogli dotrzeć z przekazem do bardzo dużej i zróżnicowanej ilości osób. Jeśli chodzi więc o plakatowanie Kraków czy też inne miasto w Polsce z bogatą historią i licznymi atrakcjami jest godne wyboru pod kątem inwestycji w reklamę.


Dbamy o to, aby klient miał wgląd do trwającego procesu dystrybucji, dlatego też dostarczamy raporty fotograficzne z akcji rozklejania plakatów. Ponadto, codziennie monitorujemy jakość przyklejonych plakatów i interweniujemy, gdy wymagają one naprawy czy też poprawek. Sprawia to, że reklama cały czas jest czytelna dla odbiorcy i dociera do niego w zamierzony sposób. Agencja AK Media to w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi reklamowe, które pomogą Twojej firmie zaistnieć na rynku. Zapraszamy do kontaktu.