Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Łodzi

Czy istnieje skuteczny i szybki sposób na efektywną promocję swojej firmy? Odpowiadamy: tak! Okazuje się, że kolportaż ulotek, który wykonujemy na terenie Łodzi, pozwala dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów i zbudować w ich odbiorze pozytywny wizerunek marki. Każdą akcję promocyjną przygotowujemy w sposób kompleksowy, bazując na wiarygodnych i rzetelnych badaniach rynku.

Skuteczna ulotka to taka, która zachwyca swoją estetyką i oryginalnością oraz opatrzona jest chwytliwym hasłem reklamowym lub podstawowymi informacjami o firmie. Materiały promocyjne dostarczamy do skrzynek pocztowych, bezpośrednio do przedstawicieli określonej grupy docelowej, za wycieraczkę samochodu, zawieszamy na klamce od drzwi na specjalnych gumkach lub wręczamy bezpośrednio do ręki. Zapewniamy wysoką skuteczność naszych działań.

Każdy nasz Zleceniodawca ma dostęp do efektów przeprowadzonej przez nas akcji promocyjnej. Wyniki kontroli, stosowne raporty oraz spis ulic, na których odbyła się dystrybucja ulotek, przesyłami pocztą elektroniczną lub poprzez wiadomość SMS.

Kolportaż materiałów reklamowych odbywa się na teranie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego. Cały proces przeprowadzamy w sprawdzonym systemie “od drzwi do drzwi”. W ten sposób mamy pewność, że docieramy do możliwe najszerszego grona odbiorców. Oprócz ulotek roznosimy także gazetki, próbki towarów oraz cenniki. Zapraszamy do współpracy.