Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Sampling

Uśmiech klienta na widok darmowej próbki lub gadżetu reklamowego jest czymś bezcennym. A świadomość, że jako pierwszy może przetestować proponowany przez Ciebie rozwiązanie czyni go jedną z tych osób, które chętnie sięgną po produkt ponownie. Możliwość pokazania się z jak najlepszej strony niesie za sobą możliwość stworzenia ciekawej strategii promocyjnej. Właśnie z tego względu warto postawić na usługę, jaką jest sampling.

Sampling to świetne narzędzie marketingowe, dzięki któremu w prosty i zarazem efektowny sposób na pozyskanie potencjalnych klientów i zarazem budowanie świadomości marki wśród konsumentów. Innymi słowy, jest to oferta skierowana do pewnej grupy odbiorców dająca możliwość przetestowania Twojego produktu, który przekazujesz innym w formie darmowej próbki. Aby jednak w pełni skorzystać z siły, jaką niesie za sobą sampling, warto dobrze opracować plan działania oraz skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Sampling to wymagająca, ale zarazem najbardziej lubiana przez konsumentów metoda promowania produktów. Narzędzie to pozwala bliżej poznać to, kim jesteś i co proponuje Twoja marka. Wpływasz w ten sposób na zmysły potencjalnych klientów, którzy mogą przekonać się, jak wygląda, smakuje, pachnie lub działa Twój produkt. To zarazem jeden z efektywniejszych kanałów komunikacji z jasno określoną grupą docelową.

Chętnie pomożemy Ci w zaplanowaniu oraz poprowadzeniu kampanii samplingowej. Gwarantujemy najwyższy standard działania uwzględniający Twoje potrzeby, charakter marki oraz produktu, a także oczekiwania potencjalnej grupy klientów. Wyraźnie określamy miejsce, czas oraz rodzaj adresatów, do których trafi Twoja propozycja.

Nie korzystamy z pomocy partnerów zewnętrznych. Stawiamy na pewny i jasny kanał przekazu darmowych próbek wprost do rąk klienta. Jednocześnie dbamy o optymalizację kosztów. Skupiamy się na osiągnięciu synergii poprzez współdziałanie i osiąganie dzięki temu znakomitych efektów w postaci zadowolenia klientów: zarówno naszych, jak i Twoich.