Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Lublinie

Zajmujemy się rozprowadzaniem materiałów marketingowych na terenie całego kraju. Zapewniamy profesjonalny kolportaż ulotek także w Lublinie oraz w całym województwie lubelskim. Oferujemy roznoszenie rozmaitych druków bezadresowych tzn. materiałów reklamowych, komercyjnych oraz informacyjnych w formie gazet, broszur, ulotek, sampli produktów i innych.

Zlecenia realizujemy przez 7 dni w tygodniu, tak aby Państwa materiały marketingowe dotarły do możliwie największej liczby odbiorców.

Kolportaż ulotek w województwie lubelskim – Lublin, mniejsze miasta oraz wsie

Oferujemy naszą działalność w bardzo szerokim zakresie. Doskonale wiemy, że potencjalni odbiorcy Państwa usług mogą znajdować się w wielu miejscach i dlatego zapewniamy dostarczenie materiałów nie tylko na terenie stolicy województwa, ale i w mniejszych miastach, miejscowościach oraz wsiach.

Podejmiemy się kolportażu ulotek, broszur, gazet i innych druków bezadresowych do skrzynek pocztowych w obiektach jedno- lub wielorodzinnych, tak w domach wolnostojących, jak i blokach mieszkaniowych. Możemy również umieścić druki bezadresowe np. za wycieraczką samochodu, a także przekazać do ręki przechodniom, szczególnie w często odwiedzanych miejscach w dużych miastach.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług i dotrzeć do odbiorców ze swojego województwa, zapraszamy do kontaktu!