Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Lublinie

Roznoszenie ulotek sprawdzi się w przypadku niemal każdej branży. To wciąż skuteczna forma promocji, która dociera bezpośrednio do odbiorcy. Aby nie wylądowały w najbliższym koszu, powinny wyróżniać się oryginalnym projektem. Na ogólny przekaz składa się czytelność, atrakcyjna szata graficzna oraz efektowne logo lub chwytliwe hasło identyfikujące markę.

Kolportaż ulotek w Lublinie – dlaczego warto?

Nie ma nic gorszego niż stos wygniecionych ulotek, nieestetycznie leżących na ziemi. Z AK Media nie musisz się martwić o sposób dostarczania materiałów promocyjnych. Dbamy o ich schludny wygląd, a jeżeli zachodzi taka konieczność, zostają zapakowane w kopertę lub zafoliowane. Masz pewność, że odbiorcy nie zignorują przekazu, lecz zaintrygowani chętnie zapoznają się z prezentowaną treścią. Dystrybucja może także obejmować cenniki oraz próbki towarów.

Roznoszenie ulotek w Lublinie, czyli skuteczny sposób na reklamę

Dlaczego kolportaż ulotek z AK Media jest tak skuteczny? Ponieważ działamy w systemie “od drzwi do drzwi”, a każde nasze działanie poprzedzamy skrupulatną analizą rynku. Kampania podlega także dwustopniowej kontroli. Nasi klienci otrzymują szczegółowe raporty z przeprowadzonej akcji. Zapraszamy do współpracy.