Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie w Szczecinie

W dzisiejszych czasach niezwykle ważną kwestią jest umiejętne dotarcie do klienta ze swoim produktem czy usługą. Warto więc wybierać takie formy reklamy, które zagwarantują nam skuteczny i sprawny przekaz odnośnie tego, co mamy do zaoferowania. Jednym z takich sposobów jest plakatowanie, czyli sprawdzona i tania forma reklamy zewnętrznej.

Jesteśmy specjalistami z długoletnim doświadczeniem w reklamie outdoorowej i zapewniamy w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi, począwszy od planowania kampanii po dobór miejsc i kolportaż plakatów. Działamy na terenie całego kraju w tym w największych miastach w Polsce takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy też Szczecin, dzięki czemu pomagamy naszym klientom w dotarciu z przekazem do dużej liczby klientów. Jeśli chodzi o temat jakim jest plakatowanie Szczecin może przynieść naprawdę wymierne korzyści, dzięki umieszczaniu reklamy w odpowiednio dobranych miejscach. Dodatkowo, nasi pracownicy nieustannie czuwają także nad tym, aby rozmieszczone uprzednio plakaty były przez cały czas odpowiednio eksponowane. Jeśli jakaś reklama została uszkodzona, wysyłamy profesjonalną ekipę, która zajmuje się wymianą plakatu. W trakcie akcji plakatowania dostarczamy raporty fotograficzne.


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że warto zainwestować w reklamę outdoorową w miejsca o dużym zaludnieniu oraz sporym potencjale turystycznym, dlatego jeśli chodzi o plakatowanie Szczecin będzie na pewno doskonałym wyborem. Pomagamy naszym klientom w dobraniu najlepszych miejsc oraz ilości potrzebnych plakatów. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji.