Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

O firmie

Jesteśmy obecnie firmą numer 1 która specjalizuje się w plakatowaniu i kolportażu materiałów reklamowych już ponad 28 lat! Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług. Gwarantujemy ją dzięki zastosowaniu i rozwojowi innowacyjnych systemów kontroli.Jesteśmy jedyną firmą z branży kolportażu ulotek i plakatowania zarejestrowaną w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

O firmie

Zasięg naszej działalności obejmuje obszar całej Polski. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji akcji jak i przesyłamy szczegółowe raporty z każdej dystrybucji. Posiadamy bazy danych oraz mapki dystrybucyjne z podziałem na rejony, dzięki temu jesteśmy w stanie określić dokładne nakłady dla każdej miejscowości w Polsce.

Spośród firm dystrybucyjnych wyróżnia nas elastyczność działania, brak podwykonawców, kompleksowość usług, potwierdzona raportami skuteczność i efektywność działania. Oferta cenowa dostosowana jest do indywidualnych oczekiwań klienta.

Nasze atuty

  • stała siatka dystrybutorów na terenie kraju
  • atrakcyjne rabaty ilościowe
  • odbiór ulotek od klienta własnym transportem
  • dogodne warunki płatności
  • elastyczność działania
  • II stopniowy system kontroli dostarczeń
  • pracujemy 7 dni w tygodniu

Od 1993 r. pomagamy naszym klientom w skutecznej reklamie i marketingu

Icon
1436 klientów z całej Polski
Icon
106543 kolporterów w całym kraju
Icon
4852 zrealizowanych zleceń

Pomagamy charytatywnie

Wspieramy potrzebujących

TVN Fundacja

AK Media od wielu lat pomaga najbardziej potrzebujących, wspierając setki aukcji charytatywnych. Zobacz, fundacje i osoby, którym pomogliśmy zmienić życie i zrealizować marzenia.

Zobacz, jak wspieramy najbardziej potrzebujących
Fundacja