Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie w Łodzi

Plakatowanie to jedna z najtańszych form reklamy i jednocześnie bardzo skuteczna. W naszej ofercie znajduje się usługa plakatowania na terenie miasta Łódź, która obejmuje kompleksową obsługę całej kampanii. Zajmujemy się planowaniem rozmieszczenia, ilości i rozmiarów plakatów, które mają znaleźć się w danej miejscowości. Jeżeli chodzi o formę reklamy taką jak plakatowanie Łódź na pewno okaże się dobrym wyborem. W kwestii takiej jak plakatowanie Łódź może zapewnić satysfakcjonujące rezultaty zewnętrznej kampanii reklamowej, dzięki wysokiej liczbie ludności.

Plakaty mogą zostać wyeksponowane na słupach i tablicach ogłoszeniowych, przystankach autobusowych, w placówkach edukacyjnych, urzędach, obiektach kulturalnych i innych dozwolonych miejscach. Miejsca, w których plakaty są rozmieszczane dobierane się biorąc pod uwagę przede wszystkim natężenia ruchu i uczestnictwo grupy docelowej. W czasie trwania akcji reklamowej nasi pracownicy monitorują rejon, w którym zostały umieszczone plakaty, tak aby móc w razie zniszczeń zaprowadzić porządek i uzupełnić wydruk. Warto zwrócić uwagę, że rozmiar plakatów oraz ich ilość w dużej mierze wpływają na widoczność reklamy. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie związane z plakatowaniem, a naszym klientom dostarczamy raporty z informacjami i zdjęciami z akcji, które potwierdzają realizację zlecenia zgodnie z ustaleniami.

Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która specjalizuje się w usłudze plakatowania, zapraszamy do kontaktu. Zajmiemy się zaplanowaniem, organizacją i realizacją kampanii reklamowej. Działamy na terenie Łodzi, ale także innych dużych miast.