Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Obszar działania

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu usług reklamowych na terenie całego kraju. Co wyróżnia AK Media Dystrybucja spośród innych firm, zajmujących się plakatowaniem i kolportażem materiałów reklamowych? Przede wszystkim działamy w sposób kompleksowy - posiadamy swoje oddziały w największych polskich miastach, dysponujemy bardzo dużą bazą osób, zajmujących się roznoszeniem ulotek, a także gwarantujemy kontrolę ich doręczeń. Ponadto zawsze staramy się, aby proponowane przez nas usługi były dostosowane do indywidualnych oczekiwań naszych zleceniodawców. Co możemy Państwu zaoferować?

Zajmujemy się przede wszystkim kolportażem ulotek. Może on przybrać formę rozdawania materiałów reklamowych bezpośrednio do rąk klientów np. przed centrami handlowymi lub na ulicy. Oferujemy także roznoszenie ulotek pod konkretne adresy, zostawianie ich w skrzynkach pocztowych, zaczepianie na drzwiach lub wtykanie za wycieraczki szyb samochodów. Poza sposobem roznoszenia materiałów promocyjnych, nasze usługi obejmują także kolportaż ulotek reklamowych w wyznaczonych przez Państwa miejscach z uwzględnieniem konkretnej grupy docelowej.

Drugim rodzajem usług świadczonych przez naszą firmę jest plakatowanie. Jednak nie obejmuje ono wyłącznie wieszania plakatów w wyznaczonych do tego miejscach. Domeną naszej firmy jest pełen profesjonalizm, dlatego nie pozwalamy sobie na żadne niedociągnięcia. W związku z tym oferujemy Państwu plakatowanie, obejmujące także codzienne sprawdzanie stanu materiałów reklamowych (czystości i ewentualnych uszkodzeń) oraz ich uzupełnianie przez cały okres akcji promocyjnej. To nie wszystko! Otrzymają Państwo od nas także fotograficzny raport, obrazujący przebieg plakatowania przez naszych kolporterów.

Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej kompleksowa, dlatego proponujemy Państwu także możliwość wynajęcia hostess, które będą odpowiedzialne za promocję produktów i usług na różnego rodzaju targach, eventach branżowych, akcjach marketingowych oraz konferencjach. Warto podkreślić, że z naszymi usługami kolportażu ulotek oraz wieszania materiałów promocyjnych, docieramy nie tylko do dużych metropolii, ale również małych miasteczek, a nawet wiosek. Wszystkie wymienione aspekty naszej pracy sprawiają, że z pewnością poradzimy sobie z Państwa zleceniem.

Poniżej przestawiamy regiony, w których świadczymy nasze usługi reklamowe - kliknij wybrane województwo, aby sprawdzić szczegółowy obszar działania.

Województwo: