Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Warszawie

Odbiorcą naszych usług jest niemal każdy mieszkaniec stolicy. Dystrybucja materiałów reklamowych pozwala dotrzeć do niezwykle szerokiego grona potencjalnych klientów. Specjalizujemy się w skutecznym i profesjonalnym kolportażu ulotek na terenie Warszawy. Cały proces odbywa się w systemie “od drzwi do drzwi”, kolportaż ulotek do skrzynek pocztowych oraz do rąk potencjalnych przechodniów.

Nasze działania koncentrujemy w miejscach, gdzie istnieje największe prawdopodobieństwo spotkania pożądanej grupy docelowej. Nasza wiedza bazuje na szczegółowo przeprowadzonej analizie i badaniach rynku. Dzięki temu znacząco zwiększamy szanse naszych klientów na sukces. Ulotki dostarczamy do skrzynek listowych, za wycieraczki samochodowe, pod drzwi, listownie do rąk własnych, a także wieszamy je na klamce od drzwi.

Czuwamy nad prawidłowym i efektywnym przebiegiem dystrybucji materiałów reklamowych, dzięki wdrożonej przez nasz zespół dwuetapowej kontroli. Nie tylko dogłębnie analizujemy rynek i grupę docelową, ale również przekazujemy klientom rzetelne raporty z przeprowadzanej akcji promocyjnej. Wyniki przesyłami pocztą elektroniczną.

Prowadzimy także kolportaż cenników, broszur, gazetek gadżetów oraz próbek towarów w Warszawie. Wiemy, że kluczowe znaczenie ma odpowiednia lokalizacja. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających z nich. Roznosimy zawsze tylko jedną ulotkę dlatego wykonany kolportaż powinien przynieść oczekiwany efekt.

Szukasz szybkiego i skutecznego sposobu promocji swojej firmy? Zaufaj ekspertom z AK Media i przekonaj się, jak efektywny może być kolportaż ulotek nawet na tak konkurencyjnym rynku, jakim jest Warszawa. Dystrybucję druków bezadresowych realizujemy w sprawdzonym systemie “door to door”. Docieramy wszędzie tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci oraz osoby reprezentujące grupę docelową.

Roznoszenie ulotek w Warszawie

Systematycznie przekazujemy naszym klientom szczegółowe raporty zawierające spis ulic, na których przeprowadziliśmy akcję roznoszenia ulotek. Dbamy o nienaganną jakość materiałów promocyjnych – ich wygląd oraz atrakcyjny dla obiorcy projekt. Wiemy, że skuteczność kolportażu ulotek w dużej mierze zależy od wyboru odpowiedniego rejonu. Dzięki nam masz pewność, że Twój przekaz zostanie dostrzeżony na warszawskich ulicach. Ulotki roznosimy do skrzynek pocztowych, na klamkę od drzwi mieszkań, do strategicznych punktów typu restauracja i kawiarnie. Ulotki często też dystrybuujemy z ręki do ręki. Możemy pojawić się w różnych miejscach przy wejściu do Centrum Handlowego, przy Kościele, czy Uczelni Wyższej lub Szkole.

Dystrybucja ulotek w Warszawie

Po przeprowadzeniu skrupulatnej analizy warszawskiego rynku oraz określeniu grupy docelowej, przystępujemy do akcji roznoszenia ulotek do skrzynek lub rozdawania ulotek do rąk przechodniów. Działamy zgodnie z opracowanym planem – zaakceptowanym przez naszych zleceniodawców. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.