Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Warszawie

Odbiorcą naszych usług jest niemal każdy mieszkaniec stolicy. Dystrybucja materiałów reklamowych pozwala dotrzeć do niezwykle szerokiego grona potencjalnych klientów. Specjalizujemy się w skutecznym i profesjonalnym kolportażu ulotek na terenie Warszawy. Cały proces odbywa się w systemie “od drzwi do drzwi”, kolportaż ulotek do skrzynek pocztowych oraz do rąk potencjalnych przechodniów.

Nasze działania koncentrujemy w miejscach, gdzie istnieje największe prawdopodobieństwo spotkania pożądanej grupy docelowej. Nasza wiedza bazuje na szczegółowo przeprowadzonej analizie i badaniach rynku. Dzięki temu znacząco zwiększamy szanse naszych klientów na sukces. Ulotki dostarczamy do skrzynek listowych, za wycieraczki samochodowe, pod drzwi, listownie do rąk własnych, a także wieszamy je na klamce od drzwi.

Czuwamy nad prawidłowym i efektywnym przebiegiem dystrybucji materiałów reklamowych, dzięki wdrożonej przez nasz zespół dwuetapowej kontroli. Nie tylko dogłębnie analizujemy rynek i grupę docelową, ale również przekazujemy klientom rzetelne raporty z przeprowadzanej akcji promocyjnej. Wyniki przesyłami pocztą elektroniczną.

Prowadzimy także kolportaż cenników, broszur, gazetek gadżetów oraz próbek towarów w Warszawie. Wiemy, że kluczowe znaczenie ma odpowiednia lokalizacja. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających z nich. Roznosimy zawsze tylko jedną ulotkę dlatego wykonany kolportaż powinien przynieść oczekiwany efekt.