Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Białymstoku

To, co nas wyróżnia, to wysoka skuteczność prowadzonych przez nasz zespół akcji promocji firm, usług lub produktów. Wnikliwa analiza rynku pozwala nam precyzyjnie zdefiniować grupę docelową. Badania odbywają się w terenie oraz w formie telefonicznej. Dystrybucję ulotek realizujemy w systemie “door to door”, który pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Materiały dostarczamy listownie do skrzynek pocztowych, za wycieraczki samochodowe, pod drzwi oraz na klamki oraz rozdajemy w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dbamy o ich estetyczny i nienaganny wygląd, chroniąc powierzchnię przed zagięciem, uszkodzeniem lub zamoczeniem. Kolportaż w Białymstoku obejmuje także cenniki, próbki towarów oraz broszury.

Po każdej zakończonej akcji promocyjnej na terenie Białegostoku nasi klienci otrzymują gotowe raporty. Zawierają one wyniki kontroli oraz dokładny spis ulic objętych kolportażem. Przesyłamy je faksem, wiadomością SMS lub pocztą elektroniczną. Pozostajemy w kontakcie z klientami na każdym etapie naszych wspólnych działań. Współpracujemy ze sprawdzonymi, rzetelnymi kolporterami, dzięki czemu mamy pewność, że materiały reklamowe trafią w odpowiednim czasie do wybranych obiektów oraz osób. Zapewniamy profesjonalne wsparcie oraz indywidualnie dopasowaną ofertę i cenę. Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli chcesz wypromować swój biznes lub zareklamować produkt, postaw na profesjonalne wsparcie w zakresie marketingu i logistyki. AK Media Dystrybucja specjalizuje się w roznoszeniu ulotek w Białymstoku w systemie “od drzwi do drzwi”. Masz pewność, że materiały promocyjne dotrą do właściwych rąk - Twoich potencjalnych klientów.

Kolportaż ulotek w Białymstoku z AK Media Dystrybucja

Akcja promocyjna obejmuje dystrybucję nie tylko ulotek, ale także cenników i próbek towarów. Dbamy o ich schludny i nienaganny wygląd. Materiały reklamowe są zapakowane w koperty lub zafoliowane. Dzięki temu chronimy je przed rozerwaniem czy wilgocią. Docieramy wszędzie tam, gdzie znajdują się przedstawiciele Twojej grupy docelowej.

Roznoszenie ulotek w Białymstoku - dlaczego warto?

Dystrybucja ulotek podlega dwustopniowej kontroli. Przeprowadzamy profesjonalne badania rynku w terenie oraz jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi zaufanymi kolporterami. Klienci otrzymują rzetelne raporty ze spisem ulic, na których odbyła się akcja promocyjna. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.