Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Toruniu

Stosujemy jedną z najskuteczniejszych metod promocji firmy, produktów lub usług. Kolportaż ulotek, który realizujemy na terenie Torunia, odbywa się w systemie “od drzwi do drzwi”. Dzięki temu mamy pewność, że materiały reklamowe trafią do szerokiej grupy odbiorców. Każdą akcję poprzedzają badania rynku – prowadzone w terenie oraz telefonicznie. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy. Codziennie przekazujemy gotowe raporty zawierające spis wszystkich ulic objętych kolportażem. Efekty naszej pracy przesyłamy faksem, pocztą elektroniczną lub wiadomością SMS. Dokładamy wszelkich starań, aby ulotki, które trafiają w ręce odbiorców, pozostawały w nienagannym, schludnym stanie – bez zagnieceń czy innych uszkodzeń.

Roznosimy ulotki wszędzie tam, gdzie znajdują się osoby potencjalnie zainteresowane określonym produktem lub usługą. Materiały reklamowe trafiają bezpośrednio do rąk własnych, skrzynek listowych, za wycieraczki samochodowe, pod drzwi lub na klamkę. Kolportaż na terenie Torunia obejmuje również cenniki, próbki towarów oraz broszury. Akcje promocyjne prowadzimy w sposób skuteczny, profesjonalny i rzetelny. Informujemy klientów o rezultatach naszych działań. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy stawiają na efektywne formy reklamy firmy.

Choć obecnie mamy do czynienia z dynamicznym rozwojem marketingu internetowego, tradycyjne metody promocji wciąż mają się dobrze. Jedną z nich jest dystrybucja ulotek, którą realizujemy w Toruniu. Docieramy do szerokiego grona potencjalnych klientów dzięki profesjonalnym badaniom rynku.

Skuteczny kolportaż ulotek w Toruniu? Z AK Media to możliwe!

Badania rynku pozwalają nam scharakteryzować grupę docelową, a kontrola telefoniczna – utrzymać rękę na pulsie. Naszym klientom wysyłamy szczegółowe raporty ze spisem ulic, które odwiedziliśmy. Roznosimy ulotki zapakowane w koperty lub zafoliowane. Trafiają do skrzynek pocztowych, za wycieraczki samochodowe, na klamki mieszkań oraz bezpośrednio do rąk odbiorców.

Roznoszenie ulotek w Toruniu jako efektywna forma reklamy

Materiały promocyjne zachęcają konsumentów do zapoznania się z ofertą firmy, szczegółami wydarzenia lub najnowszymi usługami. Dbamy o ich nienaganny wygląd, intrygujący projekt oraz czytelny przekaz. Realizujemy także dwustopniową kontrolę weryfikującą efektywność naszych działań.