Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Banery reklamowe

Obecność w sieci to dziś obowiązek każdej firmy, która pragnie dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów. Nie jest to jednak łatwe ze względu na ogromną konkurencję, która również chce zaistnieć w wyobraźni użytkowników sieci. Aby błyszczeć, należy zadbać więc o promocję. I tutaj rozpoczyna się nasza rola!

W jaki sposób wyróżnić się w Internecie spośród innych? Stawiając na banery reklamowe. To grafiki zamknięte w kształcie prostokąta, zawierające krótki komunikat przygotowany dla użytkowników sieci, zaprezentowane w atrakcyjnej formie. Nie tylko przyciągają wzrok i zachęcają do klikania. Odpowiednio zaprojektowane oraz przemyślane pozwalają zapoznać się bliżej z marką i utożsamić się z nią. Wiemy co myślisz – sam nie klikasz w reklamy tego typu, jedynie omiatasz je wzrokiem i chcesz, aby jak najszybciej zniknęły z pola widzenia. Tak zwana ślepota banerowa (ang. banner blindess) to powszechne zjawisko, z którego negatywne efekty można zminimalizować – wystarczy wiedzieć, jak to zrobić.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wiemy, jak tworzyć banery reklamowe, które przyczynią się do Twojego sukcesu. Projektujemy komunikaty atrakcyjne dla odbiorcy, oryginalne, rzeczowe, przede wszystkim jednak zachęcające do interakcji. Tworzymy projekty graficzne dopieszczone w każdym szczególe, a zarazem dopasowane do konkretnej grupy docelowej. Dzięki nam stworzysz koncept skrojony na miarę konkretnych efektów, jakie chcesz z nami osiągnąć. Klient zainteresowany ofertą bez problemu dotrze na Twoją stronę internetową i z pewnością zechce poznać Cię bliżej. Wybierzemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą formę reklamy odpowiadającą wymaganiom nie tylko odbiorców, ale także stron internetowych.

Projekty realizujemy kompleksowo – od pomysłu, przez koncepcję, po przygotowanie i publikację baneru reklamowego. Z nami zadbasz o rozpoznawalność, przemyślany przekaz oraz atrakcyjną stronę wizualną. Gwarantujemy, że przygotowany przez nas komunikat inni będą klikać z przyjemnością!