Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

W dobie Internetu tradycyjne metody promocji marki wciąż mają się dobrze. Oferujemy kolportaż ulotek w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie i we wszystkich miejscowościach nadmorskich. Materiały reklamowe dostarczamy w systemie “door to door” pod każde drzwi, za wycieraczki samochodowe, listownie do rąk własnych, bezpośrednio w wyznaczonym miejscu, a także do skrzynki listowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda ulotka dotarła do odpowiedniej grupy docelowej. W tym celu prowadzimy rzetelne i skrupulatne badania rynkowe. Dystrybucja obejmuje także próbki towarów oraz cenników. Ważne, aby materiały promocyjne zostały wykonane z największą dbałością o detale, zwierały chwytliwe hasło reklamowe oraz podstawowe informacje na temat firmy lub oferty.

Nasi klienci mają możliwość bieżącego śledzenia wyników naszych działań. Służy do tego opracowana – dwustopniowa kontrola. Podczas akcji promocyjnej przesyłamy dokładnie opracowane raporty zawierające spis ulic, na których odbywała się dystrybucja ulotek. Wyniki dostarczamy każdego dnia pocztą elektroniczną, faksem lub wiadomością SMS.

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu i okolicach. Gwarantujemy profesjonalny kolportaż ulotek. Chronimy materiały reklamowe przed zamoczeniem, uszkodzeniem oraz zagnieceniem. Docieramy wszędzie tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci.

Decydując się na dystrybucję ulotek, chcesz mieć pewność, że każda z nich dotrze we właściwe miejsce – do wyznaczonej grupy docelowej. W AK Media Dystrybucja świadczymy usługę kolportażu na podstawie profesjonalnych badań rynku. Materiały reklamowe roznosimy do skrzynek pocztowych w nienagannym wydaniu oraz odpowiednim terminie i lokalizacji, gwarantując niemal 100% skuteczność.

Kolportaż ulotek w Gdyni i Sopocie – dlaczego się opłaca?

Dystrybucja ulotek z AK Media Dystrybucja na lokalnym rynku pozwala wyprzedzić konkurencję o kilka kroków. Dlaczego? Przede wszystkim dbamy o atrakcyjną wizualnie szatę graficzną oraz interesującą treść, która nie przytłacza odbiorcy, lecz przedstawia najważniejsze informacje. Co więcej, drogą elektroniczną przesyłamy naszym klientom raporty z przeprowadzonej akcji. Zapewniamy także dwustopniową kontrolę

Roznoszenie ulotek w Gdyni i Gdańsku

Z troski o schludny wygląd materiałów promocyjnych roznosimy ulotki zafoliowane lub zapakowane w koperty. Dzięki temu pozostają zabezpieczone przed rozerwaniem, zagnieceniami czy wilgocią. Wiemy, że ich estetyczny wygląd ma wpływ na odbiorców - zachęca do zapoznania się z zawartością i skorzystania z oferty.