Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kopertowanie - czyli ulotki zapakowane w kopercie

Istnieje wiele form promocji własnej działalności - w zależności od budżetu przeznaczonego na reklamę można postawić na plakatowanie na słupach i tablicach reklamowych, czy na kolportaż ulotek do skrzynek pocztowych. Ostatnie rozwiązanie jest zdecydowanie najczęściej wybieranym i jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na promocję marki lub oferowanych produktów, czy usług. Niestety rozdawanie ich na ulicy i wręczanie niewielkich arkuszy papierowych przechodniom nie jest zbyt eleganckie. Firmy, którym zależy na bardziej profesjonalnej promocji mogą nadal skorzystać z tego rozwiązania, ale bardziej udoskonalonego i dostosowanego do innej formy rozpowszechniania. Mowa oczywiście o usłudze, jaką jest kopertowanie, czyli insertowanie ulotek w koperty. Tak zapakowane materiały reklamowe stanowią idealną formę promocji wysyłaną Klientom drogą listowną, wkładaną bezpośrednio do skrzynek przez oddelegowanego do tego pracownika czy wręczaną podczas oficjalnych wydarzeń firmowych.

W AK Media Dystrybucja zajmujemy się wykonywaniem właśnie takich materiałów. W ramach usługi kolportażu proponujemy Państwu skorzystanie z opcji, jaką jest insertowanie ulotek do kopert. Zostaną one wówczas nie tylko przygotowane do preferowanej przez Państwa formy dystrybucji, a także dostarczone we wcześniej ustalonych lokalizacjach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zamówienia ulotek zapakowanych w elegancką kopertę - możliwe również nadruki na kopercie z logo firmy lub indywidualnym hasłem!

Zalety kopertowania – dlaczego warto postawić na usługę insertowania ulotek w AK Media Dystrybucja?

Ulotki zapakowane w kopercie prezentują się estetycznie i sprawiają, że ich odbiorca ma poczucie obcowania z w pełni spersonalizowaną treścią reklamową. Insertowanie w koperty to szczególny sposób na komunikację z Klientami, ponieważ polega ono zazwyczaj na dostarczeniu materiału pod wskazany adres lub konkretną lokalizację. Specjalnie zapakowane ulotki mogą być przekazywane odbiorcom w ramach subskrypcji dokonanej w Państwa sklepie, dołączane do zamówionych produktów, ale również stanowić sposób na dotarcie do wybranej grupy Klientów. Dodatkowo kopertowanie jest ekonomiczną formą reklamy masowej, szczególnie, gdy zostanie wykonane przez firmę specjalizującą się w insertowaniu - taką jak AK Media Dystrybucja!

Czynności wykonywane w ramach usługi kopertowania – oto w jaki sposób przygotowujemy Państwa ulotki!

Zależy Państwu na przygotowaniu profesjonalnie prezentujących się ulotek zapakowanych w koperty? Insertowanie wykonywane w AK Media Dystrybucja to nie tylko wygodna i reprezentatywna forma kolportażu materiałów reklamowych, ale również skuteczny sposób na dotarcie do nowych Klientów. W ramach usługi kopertowania proponujemy przygotowanie projektu ulotki, druku ulotek oraz zapakowanie ich w stylowe i eleganckie koperty – a także rozdystrybuowanie ich w wybranym rejonie. Insertowane materiały reklamowe dostarczamy zarówno w systemie door to door”, jak i:

lub w inne wyznaczone przez Państwa miejsce.

Ponadto w ramach insertowania i kolportażu specjalnie zapakowanych oraz zaadresowanych materiałów promocyjnych zajmiemy się przygotowaniem szczegółowego raportu uwzględniającego listę ulic, na których przeprowadziliśmy akcję oraz przykładowe raporty zdjęciowe z wykonanej dystrybucji materiałów reklamowych. Raport z wynikami przekazujemy Państwu w każdym dniu akcji reklamowej w wybranej przez Państwa formie.

Koszt kopertowania w AK Media Dystrybucja – ekonomiczna i opłacalna forma reklamy!

Zastanawiają się Państwo, ile kosztuje usługa kopertowania oferowana w AK Media Dystrybucja? W celu poznania konkretnej ceny insertowania oraz kolportażu, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Po ustaleniu szczegółów zlecenia, określeniu obszaru dystrybucji zapakowanych materiałów oraz ich ilości, wrócimy do Państwa z dokładną wyceną w oparciu o ogólnoprzyjęty koszt za jeden egzemplarz. W przypadku powyżej 1 000 000 sztuk wynosi on 0,05 zł netto za sztukę. Zachęcamy do skorzystania z kolportażu oferowanego w AK Media Dystrybucja oraz zainwestowania w skuteczne nośniki reklamowe przeznaczone do całorocznej dystrybucji w najbardziej dogodnych lokalizacjach na terenie całego kraju!