Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie w Poznaniu

Plakatowanie z AK Media Dystrybucja to ekspozycja plakatów w formie outdoor i indoor, na terenie całego kraju. Dzięki naszej usłudze plakatowania możesz być widoczny ze swoją ofertą wszędzie. Pomożemy w doborze odpowiedniej formy plakatów oraz zaplanowaniu ich rozmieszczenia i zajmiemy się kompleksową obsługą kampanii.

Działamy w wielu dużych miastach w Polsce. Jeżeli chodzi o plakatowanie Poznań polecamy ze względu na dużą liczbę ludności, która przekracza 500 tys. mieszkańców. Działa tu wiele firm, instytucji oraz uczelni wyższych, dzięki czemu można trafić z przekazem do szerokiego grona odbiorców. Ponadto, stolica Wielkopolski oferuje mnóstwo atrakcji i wydarzeń kulturalnych, które też przyczyniają się do dużej liczby przyjezdnych przez cały rok, a to daje możliwość zwiększenia zasięgu reklamy bez dodatkowych kosztów.

Plakaty mogą być rozwieszane na przeznaczonych do tego słupach i tablicach, a także innych dozwolonych miejscach w zależności od tego, do jakiego odbiorcy chcemy trafić - w szkołach, na uczelniach, w urzędach, w instytucjach kulturalnych i wielu innych miejscach. Pomożemy wytypować odpowiednie lokalizacje, tak aby plakatowanie przyniosło oczekiwane efekty. W trakcie akcji reklamowej zapewniamy monitoring miejsc, w którym wyeksponowano plakaty, tak aby w razie zniszczenia wymienić druki na nowe i uniknąć zaśmiecania ulicy. W celu potwierdzenia wykonania usługi zgodnie z umową dostarczamy raport fotograficzny.

Poza Poznaniem interesuje Cię także ekspozycja plakatów w innych miastach? Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy działamy w pożądanej lokalizacji. Ogólnopolska kampania reklamy zewnętrznej to duże możliwości dla rozwoju Twojego biznesu!