Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Zielonej Górze

Dlaczego roznoszenie ulotek to jednej z kluczowych elementów skutecznej akcji promocyjnej? Odpowiedź jest prosta: nawet najbardziej pomysłowe hasło reklamowe czy efektownie zaprojektowana ulotka nie spełni swojej roli, jeżeli trafi do niewłaściwej grupy docelowej. Kolportaż, który realizujemy na terenie Zielonej Góry, poprzedza wnikliwa analiza rynku. Chcemy mieć pewność, że materiały promocyjne zostaną skierowane do odbiorców potencjalnie zainteresowanych określonym produktem lub usługą. Ulotki roznosimy do skrzynek pocztowych, za wycieraczkę samochodu, pod drzwi lub wieszamy na klamce za pomocą gumek oraz rozdajemy do rąk przechodniów.Dbamy o ich nienaganny wygląd i brak jakichkolwiek zagnieceń.

Po każdej odbytej akcji promocyjnej dostarczamy naszym klientom raporty zawierające spis ulic objętych kolportażem. Wyniki kontroli przesyłamy każdego dnia pocztą elektroniczną, faksem lub wiadomością SMS. Poza ulotkami dostarczamy również broszury, cenniki oraz próbki towarów. Działamy w systemie “door to door”. Jest to skuteczna metoda, która pozwala dotrzeć do możliwie najszerszej grupy potencjalnych odbiorców. Skrupulatne badania rynku pozwalają nam dokładnie określić grupę docelową. Kolportaż ulotek na terenie Zielonej Góry realizujemy w sposób rzetelny i profesjonalny.

Specjalizujemy się w kolportażu ulotek na terenie Zielonej Góry jak i całego województwa, działając w systemie “od drzwi do drzwi”. Definiujemy grupę docelową na podstawie profesjonalnych badań rynkowych. Materiały promocyjne trafiają bezpośrednio w ręce potencjalnych klientów. Przykuwają uwagę oryginalną szatą graficzną, prostym i czytelnym przekazem oraz chwytliwym hasłem reklamowym. Dbamy o ich nienaganny wygląd, chroniąc przez zamoczeniem, uszkodzeniem czy rozerwaniem.

Kolportaż ulotek – Zielona Góra

Dzięki naszym usługom możesz w łatwy, ale skuteczny sposób zwiększyć rozpoznawalność marki na zielonogórskim rynku, wzmocnić pozytywny wizerunek firmy oraz w krótkim czasie trafić do szerokiego grona odbiorców. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Możesz liczyć na fachowe wsparcie oraz kompleksową obsługę. Otrzymujesz stałe raporty zawierające spis ulic objętych akcją promocyjną.

Dystrybucja ulotek w Zielonej Górze - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Pomożemy wypromować firmy z niemal każdej branży. Dystrybucja ulotek odbywa się na podstawie badań rynku – w wyznaczonym czasie i lokalizacji. Roznosimy także broszury, gazetki reklamowe, cenniki, próbki towarów i inne materiały reklamowe. Skontaktuj się z nami już dziś.