Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie w Katowicach

Plakatowanie to świetna forma promocji - tania i skuteczna. Proponujemy usługę plakatowania wraz z organizacją obsługi kampanii reklamy zewnętrznej na terenie miasta Katowice. Dbamy o szczegółowe planowanie pod kątem rozmieszczenia, ilości i wielkości plakatów, które mają być eksponowane w danej miejscowości. Jeśli chodzi o plakatowanie Katowice są świetnym wyborem. W kwestii takiej jak plakatowanie Katowice oferują satysfakcjonujący zasięg reklamy, dzięki dużej powierzchni reklamowej i ludności liczącej ponad 300 tys. mieszkańców.

Nasi pracownicy rozmieszczają plakaty na tablicach ogłoszeniowych, słupach reklamowych, przystankach tramwajowych i autobusowych, w instytucjach takich jak szkoły, uczelnie, szpitale, urzędy i instytucjach kulturalnych oraz innych miejscach dozwolonych. Miejsca, w których będą eksponowane plakaty dobierane są pod względem natężenia ruchu i możliwości dotarcia do grupy docelowej. W czasie trwania akcji reklamowej kolporterzy monitorują plakatowany rejon, by móc zastąpić uszkodzone plakaty nowymi i utrzymać użytkowane miejsce w należytej czystości. Rozmiar plakatu właściwie jest dowolny, zależy wyłącznie od oczekiwań zleceniodawcy. Warto wziąć pod uwagę, że wymiary mają wpływ na powodzenie całej akcji reklamowej, ponieważ im większa powierzchnia, tym lepsza widoczność. Naszym klientom dostarczamy raporty ze zdjęciami z akcji, które są dowodem realizacji kampanii zgodnie z założeniami.
Jeśli zależy Ci na rzetelnie wykonanej usłudze plakatowanie, skontaktuj się z nami. W ofercie również plakatowanie w innych dużych miastach w Polsce.