Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie w Warszawie

Dobra informacja jest podstawą wielu działań, zarówno gdy chodzi o kampanie promocyjne, akcje wyborcze, jak i szeroko pojętą reklamę. Tak naprawdę jest wiele sytuacji, kiedy plakat sprawdzi się doskonale. Szczególnie gdy akcja informacyjna prowadzona jest na skalę lokalną i zależy nam na dotarciu do konkretnej grupy ludzi. Czy prosto jest osiągnąć zamierzony efekt?

Na pewno niektórym wyda się to sprawą prostą, jednak wcale tak nie jest. Druk plakatów to jedna rzecz, ale sam kolportaż to już zupełnie inna kwestia. Warto zlecić takie zadanie profesjonalistom, takim jak nasza firma AK Media. Czemu właśnie my? Otóż nasza firma prowadzi akcje kolportażu plakatów w całej Polsce, dlatego nie ma problemu, jeśli chodzi o lokalizację takich działań. Oczywiście, jeśli interesuje Państwa plakatowanie Warszawa również jest miejscem, w jakim oferujemy nasze usługi.

Profesjonalnie wykonane zlecenie jest dla nas priorytetem, dlatego przywiązujemy wielką wagę do tego, by całość odbyła się zgodnie z obowiązującymi zasadami. Plakaty wywieszamy tam, gdzie jest to dozwolone. W miejscach specjalnie do tego przeznaczonych i odwiedzanych przez ludzi. W konsekwencji, Państwa przekaz trafi do jak największej grupy odbiorców. Jednak nie poprzestajemy tylko na rozwieszeniu plakatów. Stale kontrolujemy miejsca, w jakich się one znajdują, aby mieć pewność, że są dobrze widoczne, w dobrym stanie, oraz że nie zostały usunięte. Dlatego, jeśli plakatowanie Warszawa jest rejonem naszego działania, w jakim chętnie podejmiemy się współpracy, mającej na celu wsparcie Państwa akcji informacyjnej. AK Media zrobi to profesjonalnie!