Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie w Warszawie

Dobra informacja jest podstawą wielu działań, zarówno gdy chodzi o kampanie promocyjne, akcje wyborcze, jak i szeroko pojętą reklamę. Tak naprawdę jest wiele sytuacji, kiedy plakat sprawdzi się doskonale. Szczególnie gdy akcja informacyjna prowadzona jest na skalę lokalną i zależy nam na dotarciu do konkretnej grupy ludzi. Czy prosto jest osiągnąć zamierzony efekt?

Na pewno niektórym wyda się to sprawą prostą, jednak wcale tak nie jest. Druk plakatów to jedna rzecz, ale sam kolportaż to już zupełnie inna kwestia. Warto zlecić takie zadanie profesjonalistom, takim jak nasza firma AK Media. Czemu właśnie my? Otóż nasza firma prowadzi akcje kolportażu plakatów w całej Polsce, dlatego nie ma problemu, jeśli chodzi o lokalizację takich działań. Oczywiście, jeśli interesuje Państwa plakatowanie Warszawa również jest miejscem, w jakim oferujemy nasze usługi.

Profesjonalnie wykonane zlecenie jest dla nas priorytetem, dlatego przywiązujemy wielką wagę do tego, by całość odbyła się zgodnie z obowiązującymi zasadami. Plakaty wywieszamy tam, gdzie jest to dozwolone. W miejscach specjalnie do tego przeznaczonych i odwiedzanych przez ludzi. W konsekwencji, Państwa przekaz trafi do jak największej grupy odbiorców. Jednak nie poprzestajemy tylko na rozwieszeniu plakatów. Stale kontrolujemy miejsca, w jakich się one znajdują, aby mieć pewność, że są dobrze widoczne, w dobrym stanie, oraz że nie zostały usunięte. Dlatego, jeśli plakatowanie Warszawa jest rejonem naszego działania, w jakim chętnie podejmiemy się współpracy, mającej na celu wsparcie Państwa akcji informacyjnej. AK Media zrobi to profesjonalnie!

Plakatowanie dla wielu jest zapomnianą formą reklamy albo po prostu bagatelizowanym i ignorowanym sposobem na promocję koncertów, produktów, wydarzeń lub marek. Plakat to proste medium, jednak niosące ze sobą ogromną moc – każdego dnia widzi go wiele ludzi szczególnie, gdy zadba się o jego atrakcyjną ekspozycję. Takim czynnościom poświęcona jest działalność naszej firmy, w której przeprowadzamy profesjonalny kolportaż plakatów na terenie Warszawy. Rozklejamy je w miejscach dozwolonych, znajdujących się w najbardziej dogodnych lokalizacjach miasta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usługi realizowanej w AK Media Dystrybucja, jaką jest plakatowanie.

W jaki sposób przeprowadzane jest plakatowanie w AK Media Dystrybucja?

Stolica naszego kraju to miasto, które każdego dnia odwiedzane jest przez rzesze ludzi – nie tylko jego lokalnych mieszkańców, ale również przyjezdnych z różnych zakątków naszego, a także zagranicznych krajów. To właśnie dlatego jest jednym z najlepszych miejsc na promocję swojej marki, działań, produktów czy organizowanych wydarzeń. W jaki sposób najlepiej ją przeprowadzić tak, aby informacje o nich zobaczyło jak najwięcej ludzi? Rozklejając plakaty w najbardziej uczęszczanych przez ludzi lokalizacjach na mapie miasta! Takie plakatowanie najlepiej jest przeprowadzić z pomocą doświadczonej i zaufanej firmy – AK Media Dystrybucja!

Miejsca, w których rozklejamy plakaty – dobra lokalizacja jako podstawa działań promocyjnych!

Plakatowanie przeprowadzane przez naszą firmę nie polega na zwykłym rozklejaniu materiałów reklamowych gdzie popadnie. Skupiamy się na tym, aby plakatowanie było skuteczne i w pełni legalne, dlatego do ekspozycji materiałów promocyjnych wybieramy wyłącznie miejsca dozwolone takie jak:

Nasi pracownicy nie tylko rozklejają materiały promocyjne, ale również stale monitorują plakatowany rejon tak, aby uzupełniać ewentualne braki, uszkodzone reklamy i utrzymać ekspozycję w czystości. Rozklejanie plakatów w AK Media Dystrybucja jest więc wykonywane w oparciu o najwyższe standardy!