Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek we Wrocławiu

Drukowana forma reklamy uchodzi za jedną z najskuteczniejszych metod promocji firmy i oferowanych usług.

Specjalizujemy się w kolportażu ulotek na terenie Wrocławia, docierając do imponującego grona odbiorców.

Dystrybucję poprzedza wnikliwa analiza rynku oraz grupy docelowej. Określamy rejony kolportażu ulotek, planujemy akcję promocyjną oraz raportujemy wyniki naszych starań. Klienci mają stały dostęp do informacji na temat naszej skuteczności. Spis ulic i dzielnic, do których dotarli nasi Kolporterzy, przekazujemy drogą elektroniczną lub w formie wiadomości SMS. Przesyłamy również raporty zdjęciowe z przeprowadzonej akcji dystrybucji bezadresowej ulotek.

Ulotki dostarczamy do skrzynek pocztowych, bezpośrednio w wyznaczonym miejscu, za wycieraczkę samochodu, a także poprzez zawieszenie na klamce od drzwi. Dbamy o estetyczny i schludny wygląd naszych materiałów promocyjnych. Nie dopuszczamy do ich zagniecenia czy uszkodzenia. Docieramy wszędzie tam, gdzie mogą znajdować się potencjalni odbiorcy usług oferowanych przez naszych Zleceniodawców.

Kolportaż odbywa się we Wrocławiu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego i bazuje na systemie “door to door”. W ten sposób mamy pewność, że dotrzemy do możliwie najszerszego grona odbiorców. Badamy specyfikę grupy docelowej, skrupulatnie opracowujemy plan akcji promocyjnej, a także dostarczamy naszym klientom rzetelnie przygotowany raport na temat wyników naszej kampanii.