Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek we Wrocławiu

Drukowana forma reklamy uchodzi za jedną z najskuteczniejszych metod promocji firmy i oferowanych usług.

Specjalizujemy się w kolportażu ulotek na terenie Wrocławia, docierając do imponującego grona odbiorców.

Dystrybucję poprzedza wnikliwa analiza rynku oraz grupy docelowej. Określamy rejony kolportażu ulotek, planujemy akcję promocyjną oraz raportujemy wyniki naszych starań. Klienci mają stały dostęp do informacji na temat naszej skuteczności. Spis ulic i dzielnic, do których dotarli nasi Kolporterzy, przekazujemy drogą elektroniczną lub w formie wiadomości SMS. Przesyłamy również raporty zdjęciowe z przeprowadzonej akcji dystrybucji bezadresowej ulotek.

Ulotki dostarczamy do skrzynek pocztowych, bezpośrednio w wyznaczonym miejscu, za wycieraczkę samochodu, a także poprzez zawieszenie na klamce od drzwi. Dbamy o estetyczny i schludny wygląd naszych materiałów promocyjnych. Nie dopuszczamy do ich zagniecenia czy uszkodzenia. Docieramy wszędzie tam, gdzie mogą znajdować się potencjalni odbiorcy usług oferowanych przez naszych Zleceniodawców.

Kolportaż odbywa się we Wrocławiu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego i bazuje na systemie “door to door”. W ten sposób mamy pewność, że dotrzemy do możliwie najszerszego grona odbiorców. Badamy specyfikę grupy docelowej, skrupulatnie opracowujemy plan akcji promocyjnej, a także dostarczamy naszym klientom rzetelnie przygotowany raport na temat wyników naszej kampanii.

Czy w dobie internetu i mediów społecznościowych, kolportaż ulotek jest nadal skuteczny? Udowadniamy, że tak! Ponosząc stosunkowo niskie koszty, masz szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców - nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie całego województwa dolnośląskiego. Optymalizację kampanii zostaw ekspertom z AK Media. Uwzględniamy odpowiedni czas oraz rejony przeprowadzenia akcji kolportażu ulotek, a bazujemy na profesjonalnie przeprowadzonych badaniach rynku.

Rozdawanie ulotek we Wrocławiu

Efektywny system “door to door”, szczegółowe raporty wysyłane do klienta, wsparcie na każdym etapie współpracy - to tylko niektóre korzyści, jakie czekają na Ciebie w AK Media. Powierz nam dystrybucję ulotek we Wrocławiu, nie martwiąc się o jakość materiałów promocyjnych. To Twoja szansa na zwiększenie rozpoznawalności marki oraz pozytywny jej wizerunek w odbiorze klientów.

Roznoszenie ulotek we Wrocławiu

Wiemy, jak realnie zwiększyć skuteczność akcji dystrybucji ulotek we Wrocławiu. Doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniego formatu oraz formy kolportażu ulotek. Dbamy o jasny, czytelny i atrakcyjny przekaz. Komunikat jest zwięzły i zrozumiały, a szata graficzna pozbawiona zbędnych ozdobników. Dzięki temu zainteresowanie odbiorcy rośnie - staje się on bardziej skłonny skorzystać właśnie z Twojej oferty. Nasi pracownicy doradzą Ci jaki wybrać rodzaj papieru oraz format ulotki. Doradzą Ci również w wyborze potrzebnego nakładu ulotek oraz formy przeprowadzenia akcji.