Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Plakatowanie w Białymstoku

Plakatowanie to jedna z najtańszych i najbardziej skutecznych form promocji. Oferujemy usługi w zakresie planowania i organizacji pełnej obsługi kampanii reklamy zewnętrznej na terenie miasta Białystok. Przed każdą taką kampanią szczegółowo rozpatrujemy możliwości dotyczące rozmieszczenia, ilości i wielkości plakatów jakie mogą być eksponowane w wybranej miejscowości. Jeżeli chodzi o plakatowanie Białystok to doskonała lokalizacja. W kwestii takiej jak plakatowanie Białystok zapewnia dużą ilość nośników reklamy i jednocześnie dużą ilość odbiorców.

Plakaty mogą być rozwieszone na słupach reklamowych, tablicach ogłoszeniowych, przystankach autobusowych, w różnego rodzaju instytucjach (szkołach, uczelniach, szpitalach, urzędach, instytucjach kulturalnych) i innych miejscach dozwolonych. Miejsca plakatowania dobierane są pod kątem natężenia ruchu oraz możliwości dotarcia do wybranej grupy odbiorców. W czasie trwania zleconej akcji reklamowej kolporterzy kontrolują plakatowany rejon, aby w razie potrzeby uzupełnić uszkodzone plakaty i utrzymać użytkowane miejsce w czystości. Rozmiar plakatu również nie stanowi dla nas problemu, zależy wyłącznie od projektu. Oczywiście rozmiar plakatu też ma wpływ na powodzenie akcji promocyjnej, gdyż im większa jego powierzchnia, tym bardziej realna szansa na dostrzeżenie reklamy. Dodatkowo zapewniamy raporty ze zdjęciami z przebiegu plakatowania, które potwierdzają realizację kampanii zgodnie z założeniami.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej usłudze dystrybucji plakatów, ale także gwarancji ich monitoringu oraz uzupełniania w razie potrzeby, skontaktuj się z nami. W ofercie również plakatowanie w innych największych miastach w Polsce.