Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Radomiu

Jeśli chcą Państwo dotrzeć do jak największej liczby odbiorców usług lub konsumentów, którzy znajdują się w województwie mazowieckim, oferujemy kolportaż ulotek w Radomiu oraz innych miejscowościach w tym okręgu administracyjnym. Przekażemy materiały marketingowe do domów mieszkalnych, ale nie tylko. Możemy zająć się kompleksową obsługą i rozprowadzić Państwa broszury lub gazety w obiektach użytkowo-handlowych, np. sieciach hipermarketów, na różnego typu targach branżowych, na uczelniach, w szkołach, etc.

Radom - profesjonalne usługi z zakresu kolportażu ulotek

Zależy nam na skuteczności przeprowadzanych działań, dlatego dbamy o to, by materiały reklamowe zostały przekazane potencjalnym Klientom lub usługobiorcom w najlepszy możliwy sposób, łączący estetykę oraz skuteczność. Możemy zająć się kolportażem ulotek powleczonych folią lub umieszczonych w kopertach, które ochroną materiał reklamowy przed zniszczeniem.

Dostarczamy je do skrzynek pocztowych w Radomiu oraz innych miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego.

Aby materiały zwróciły na siebie uwagę odbiorców przekazujemy je pojedynczo, zawsze tylko jedną ulotkę, broszurę lub gazetkę. Jeśli jest taka potrzeba, to przekazujemy materiały:

Dzięki temu nie pozostaną niezauważone!