Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Radomiu

Zaletą naszych działań jest docieranie z reklamą bezpośrednio do odbiorców. Ulotek, które trafiają do skrzynki pocztowej, pod drzwi lub za wycieraczkę samochodową, nie sposób zignorować. A wystarczy już kilka chwil, aby atrakcyjne logo, chwytliwe hasło czy nazwa firmy zostały zakodowane w podświadomości. AK Media pomoże Ci osiągnąć ten cel.

AK Media – rozdawanie ulotek w Radomiu

Nasi klienci otrzymują regularne raporty ze spisem ulic, na których odbywa się akcja reklamowa. Wyniki kontroli przesyłamy wiadomością SMS, pocztą elektroniczną lub faksem. Ulotki docierają do szerokiego grona potencjalnych klientów - zafoliowane lub zapakowane w koperty. W ten sposób chronimy je przed uszkodzeniem, wilgocią czy zabrudzeniami.

Efektywna dystrybucja ulotek w Radomiu

Kolportaż ulotek to jeden z najważniejszych elementów działań marketingowych Twojej firmy. Nie wszyscy klienci korzystają z serwisów internetowych i mediów społecznościowych. Warto więc dotrzeć do nich tradycyjnymi sposobami. Definiujemy grupę docelową oraz lokalizację, a cała akcja podlega dwustopniowej kontroli. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.