Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika

Kolportaż ulotek w Olsztynie

Przedsiębiorcy, którzy kierują swoją ofertę do różnych grup docelowych, zlokalizowanych w Olsztynie i na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, mogą zlecić nam kolportaż ulotek. Z chęcią rozprowadzimy materiały marketingowe w stolicy województwa, a także dowolnych miastach, miasteczkach oraz wsiach.

Pewność usług - kolportaż ulotek Olsztyn

Wiemy, że owocna współpraca z zakresu rozprowadzania ulotek opiera się na zaufaniu oraz profesjonalnym podejściu do zadania. Właśnie dlatego zapewniamy kompleksowe usługi, a w tym fachowe wykonanie zlecenia przez wyszkoloną kadrę. Cieszymy się, że powierzają nam Państwo marketing swojej firmy, dlatego nie zawodzimy pokładanego w nas zaufania i zapewniamy szczegółową dokumentację wykonanego zlecenia.

Otrzymują ją Państwo w postaci raportów ze spisem miejsc w Olsztynie lub innej miejscowości, w których zajęliśmy się kolportażem ulotek, gazetek, magazynów i innego rodzaju druku bezadresowego. Częścią naszych usług jest także przeprowadzanie kontroli dystrybucji. Wykonujemy ją za pomocą kontaktu telefonicznego oraz terenowego badania rynku, na którym rozprowadziliśmy materiały reklamowe.

Otrzymane wyniki oraz sporządzone raporty przesyłamy Państwu w wybranej postaci (sms lub e-mail). Na życzenie Klienta wykonujemy również dokumentację fotograficzną wykonanego zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu!