Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
18.05.2022

Daj się poznać Łodzi!

Skuteczna reklama nie musi być opatrzona ogromną ilością multimediów, aby przyciągała uwagę i wzbudzała zainteresowanie wśród odbiorców. Jeśli zależy Ci na efektywnym rozwoju firmy, plakatowanie jest właśnie dla Ciebie. To doskonały sposób na kreowanie pozytywnego wizerunku marki. Drukowanie plakatów nie wymaga dużych nakładów kosztów. Co więcej, ta forma tradycyjnej promocji ma większe szanse na dotarcie do liczniejszej grupy konsumentów. Jak to możliwej!? Z pomocą przychodzi AK Media!

AK Media – plakatowanie w Łodzi

Wyróżnimy Twoją reklamę w przestrzeni publicznej, zwiększając rozpoznawalność marki oraz zapadając w podświadomości potencjalnych klientów. Dbamy o to, aby plakaty wyróżniały się atrakcyjnym logo, ciekawym zestawieniem barw i odcieni oraz przejrzystym układem informacji. Dzięki temu zyskasz zaufanie konsumenta – chętniej wybierze firmę, którą zna.

Akcję plakatowania przeprowadzamy w dozwolonych oraz najczęściej odwiedzanych miejscach Łodzi. Zapewniamy kompleksową obsługę kampanii reklamowej – od planowania, przez organizację, po przekazywanie klientom skrupulatnych raportów. Plakaty wieszamy:

  • na słupach i tablicach ogłoszeniowych,
  • na wiatach przystankowych i witrynach sklepowych,
  • szkołach, klubach, akademikach, placówkach medycznych i restauracjach,
  • na tablicach w klatkach schodowych.

Nasi kolporterzy monitorują plakatowany rejon, uzupełniając brakujące materiały promocyjne oraz wymieniając uszkodzone egzemplarze.

Na czym polega plakatowanie w Łodzi?

Podczas akcji dystrybucyjnej przesyłamy klientom raporty fotograficzne z przebiegu plakatowania. Wybieramy lokalizację o największym natężeniu ruchu, mając pewność, że dotrzemy do przedstawicieli Twojej grupy docelowej na terenie Łodzi. Plakaty prowokują przechodniów do zatrzymania się i zapoznania z prezentowaną treścią. A to wszystko dzięki przemyślanej oprawie graficznej oraz interesującemu przekazowi marketingowemu. Dokładamy wszelkich starań, aby wybić się spośród tysięcy innych reklam. Już dziś zapraszamy do współpracy.