Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
08.02.2023

Daj się poznać Wrocławiowi

Idealny plakat reklamowy jest czytelny i estetyczny. Służy do zwiększania rozpoznawalności firmy, zachęcania do skorzystania z oferty lub rozpowszechniania informacji na temat konkretnego wydarzenia sportowego czy kulturalnego. Chętnie korzystają z nich organizatorzy spektakli i koncertów, dział marketingu czy osoby promujące nową książkę lub płytę. Odpowiednio zaprojektowana treść przyciąga uwagę reprezentantów określonej grupy docelowej. Skłania odbiorców do zapoznania się z komunikatem, a dzięki chwytliwemu hasłu oraz oryginalnej grafice na długo zapada w pamięć. Tekst musi być prosty i zrozumiały, aby nie znudził przechodniów. Plakatowanie stało się niezwykle popularnym środkiem promocji we Wrocławiu ze względu na duży zasięg.

Plakatowanie we Wrocławiu

W AK Media wieszamy plakaty formatu A4, A3, A2, A1, B2 i B1 na terenie całego Wrocławia. Zapewniamy pełną obsługę kampanii reklamowej, zwłaszcza w zakresie planowania i organizacji akcji promocyjnej. Dokładamy wszelkich starań, aby przekaz trafił do możliwe największego grona odbiorców. Plakatujemy wyłącznie w dozwolonych miejscach, takich jak: słupy reklamowe, tablice reklamowe, wildposting, wiaty przystankowe, witryny sklepowe, tablice w klatkach schodowych, jak również w szkołach, akademikach, urzędach, placówkach medycznych, klubach, restauracjach, kawiarniach, pubach i wielu innych. Kolporterzy odpowiedzialni są za wymianę uszkodzonych lub brakujących plakatów oraz przekazywanie klientom raportów w formie fotografii. Dbamy o nienaganną czystość miejsca objętego dystrybucją materiałów reklamowych.

AK Media – skuteczne plakatowanie we Wrocławiu

Plakatujemy w miejscach o dużym natężeniu ruchu, starając się, aby przekaz trafił do wybranej grupy docelowej. Dbamy o oryginalną szatę graficzną, zrozumiałą treść oraz odpowiedni format. Dokonujemy kontroli plakatowanego obszaru. Nasi klienci mają pewność, że materiały promocyjne nie uległy zniszczeniu, pobrudzeniu lub zerwaniu. W razie konieczności podejmujemy działania naprawcze lub uzupełniające.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym plakatowaniu we Wrocławiu, już dziś skontaktuj się z nami. Zapraszamy!