Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
18.05.2022

Daj się poznać Katowicom!

Nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu w Katowicach jest przemyślana kampania reklamowa. Choć współcześnie największą popularnością cieszy się marketing internetowy, tradycyjne formy promocji wciąż skutecznie przykuwają uwagę odbiorców. Zwiększ swoje szanse na sukces i postaw na plakatowanie z AK Media! Oferujemy kompleksową obsługę (planowanie i organizację) oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

AK Media – plakatujemy w Katowicach

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie treści i formy plakatów do potrzeb oraz preferencji konsumentów. Dbamy o przystępny i chwytliwy przekaz, stosując zapadające w pamięć slogany oraz estetyczną szatę graficzną. Monitorujemy plakatowany rejon, dbając o nienaganną czystość ekspozycji. Wymieniamy uszkodzone egzemplarze oraz uzupełniamy brakujące materiały promocyjne. Przesyłamy klientom gotowe raporty w formie fotografii, które ukazują przebieg oraz efekt końcowy dystrybucji plakatów.

Na życzenie klienta kolportaż odbywa się w instytucjach publicznych, takich jak: szkoły, urzędy, placówki medyczne oraz ośrodki kulturalne. Plakaty wieszamy w dozwolonych i najchętniej odwiedzanych miejscach Katowic, a w tym: na tablicach i słupach ogłoszeniowych, ogrodzeniach targowisk czy wiatach przystankowych. Akcja ma miejsce także na klatkach schodowych oraz w klubach.

Czas zaistnieć w Katowicach!

AK Media to gwarancja kompleksowej obsługi. Zaplanujemy każdy etap akcji plakatowania w Katowicach, zwiększając rozpoznawalność Twojej firmy na lokalnym rynku. Dzięki temu dotrzesz ze swoją ofertą do szerokiego grona konsumentów. Dopasujemy rozmiar plakatu oraz formę przekazu do aktualnych trendów i preferencji potencjalnych klientów.

Na powodzenie akcji promocyjnej wpływa także codzienna kontrola ekspozycji oraz plakatowanie w strategicznych miejscach Katowic. Chcemy mieć pewność, że przekaz marketingowy trafi do jak największej liczby przedstawicieli Twojej grupy docelowej. Wszystkich zainteresowanych ofertą AK Media już dziś zachęcamy do kontaktu.