Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
15.04.2024

Plakatowanie na wybory do Parlamentu Europejskiego

Już w 9 czerwca 2024 roku  będziemy mogli wybierać reprezentantów do instytucji, której zadania obejmują m.in. tak kluczowe kwestie funkcjonowania UE, jak przyjmowanie budżetu, sprawowanie nadzoru nad KE oraz uchwalanie rozporządzeń.

Należy zatem oczekiwań, że wkrótce rozpocznie się szczególnie gorący okres dla kandydatów – rywalizacja podczas kampanii wyborczej. Żeby działania marketingowe były skuteczne i możliwe było dotarcie do jak największego grona obywateli, warto promować się za pomocą jak największej liczby środków przekazu. Jednym z najpopularniejszych sposobów na pozyskanie poparcia lokalnej społeczności jest plakatowanie na wybory do Parlamentu Europejskiego. To zadanie najlepiej powierzyć nam – firmie AK Media!

Zapewniamy Klientom fachowe doradztwo w dowolnym momencie trwania współpracy, przygotowujemy efektowne, zwracające uwagę materiały promocyjne i dbamy, by plakaty nie zostały przedwcześnie zerwane. Usługi związane z plakatowaniem przestrzeni publicznej na wybory do Parlamentu Europejskiego realizujemy w każdej miejscowości na terenie Polski, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawić, że wizerunek kandydata i najważniejsze informacje o nim faktycznie zostaną zapamiętane.

Efektywne plakatowanie na wybory do Parlamentu Europejskiego – w jaki sposób działamy?

Kluczem do sukcesu jest oczywiście ścisła współpraca z komitetem wyborczym kandydata. Prosimy pamiętać, że spektrum usług naszej firmy jest bardzo kompleksowe – oprócz kolportażu ulotek i wieszania plakatów oferujemy także druk wysokiej jakości materiałów zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Plakatowanie na wybory do Parlamentu Europejskiego przeprowadzamy z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawnych. Nie trzeba się zatem obawiać, że plakaty umieszczone w niewłaściwych miejscach zostaną zerwane lub będą po prostu przeszkadzać mieszkańcom, co przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego.

 

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w niedzielę 9 czerwca 2024 roku. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w dniu 11 marca 2024 roku podpisał postanowienie w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego.

Zgodnie z Kodeksem wyborczym wybory do Parlamentu Europejskiego zarządza Prezydent w drodze postanowienia, nie później niż na 90 dni przed dniem wyborów, wyznaczając ich datę na dzień wolny od pracy przypadający w okresie wyborczym ustalonym w przepisach prawa Unii Europejskiej.

Tegoroczne wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w różnych państwach Unii Europejskiej w dniach 6–9 czerwca. W Rzeczypospolitej Polskiej będzie wybieranych 53 posłów do Parlamentu Europejskiego. Dni, w których upływają terminy wykonania czynności wyborczych, określa kalendarz wyborczy stanowiący załącznik do postanowienia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty plakatowania na wybory do Parlamentu Europejskiego, zapraszamy do kontaktu. Eksperci AK-Media pomogą Ci się optymalnie przygotować do nadchodzącej kampanii wyborczej.