Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
15.04.2024

Kolportaż ulotek na wybory do Parlamentu Europejskiego

Kampania do instytucji reprezentującej interesy obywateli UE należy do najbardziej zaciętych. W walce o zwycięstwo warto skorzystać z pomocy zaufanego sojusznika – firmy AK Media. Jesteśmy zgraną ekipą, która dobrze wie, jak sprawić, by twarz kandydata, nazwa jego partii i hasło wyborcze trwale zapisały się w pamięci obywateli. Wsparcie w zdobywaniu kolejnych głosów zapewniamy poprzez profesjonalny kolportaż ulotek na wybory do Parlamentu Europejskiego.

Warto podkreślić, że zakres naszych usług jest o wiele szerszy niż samo roznoszenie materiałów promocyjnych – możemy również kompetentnie doradzić przy ich przygotowaniu, a następnie wydrukować je na najwyższej jakości papierze zgodnie z wymogami komitetu. Wyścig do Brukseli rozpoczyna się już teraz, zwiększ szanse na pole position kandydatów swojej partii dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów!

W jaki sposób przeprowadzamy kolportaż ulotek na wybory do Parlamentu Europejskiego?

Realizację usługi dostosowujemy w taki sposób, by w maksymalnym stopniu wypełnić cele współpracujących z nami komitetów. Dlatego w ramach kolportażu materiałów promujących kandydatów do Parlamentu Europejskiego wieszamy ulotki na klamce drzwi, rozdajemy je bezpośrednio w wyznaczonych miejscach, umieszczamy w skrzynce pocztowej lub na wycieraczce bądź wręczamy do rąk własnych. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę – jesteśmy w stanie dotrzeć do milionów gospodarstw domowych.

Efekty zakończonej akcji promocyjnej przed wyborami do Parlamentu Europejskiego weryfikujemy podczas dwustopniowej kontroli. Klientom przesyłamy również szczegółowe raporty ze spisem ulic, na których przeprowadziliśmy kolportaż ulotek. Więcej informacji na temat usług uzyskasz, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy serdecznie do zadawania pytań.

AK Media – rzetelność i doświadczenie

Nie pozostawiaj wyniku wyborów do Parlamentu Europejskiego przypadkowi. Zadbaj o popularność kandydata w przestrzeni publicznej dzięki kolportażowi estetycznie wykonanych ulotek – skorzystaj z usług sprawdzonej firmy zewnętrznej o ogólnopolskiej renomie!

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w niedzielę 9 czerwca 2024 roku. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w dniu 11 marca 2024 roku podpisał postanowienie w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego.

Zgodnie z Kodeksem wyborczym wybory do Parlamentu Europejskiego zarządza Prezydent w drodze postanowienia, nie później niż na 90 dni przed dniem wyborów, wyznaczając ich datę na dzień wolny od pracy przypadający w okresie wyborczym ustalonym w przepisach prawa Unii Europejskiej.

Tegoroczne wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w różnych państwach Unii Europejskiej w dniach 6–9 czerwca. W Rzeczypospolitej Polskiej będzie wybieranych 53 posłów do Parlamentu Europejskiego. Dni, w których upływają terminy wykonania czynności wyborczych, określa kalendarz wyborczy stanowiący załącznik do postanowienia.