Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
19.01.2024

Plakatowanie na wybory Samorządowe

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk zapowiedział 15 stycznia 2024 r., że wybory samorządowe w bieżącym 2024 roku odbędą się 7 kwietnia w godzinach godz. 7.00–21.00. Natomiast 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów wójtów, burmistrzów, prezydentów miasta, którzy nie osiągnęli większości głosów w pierwszej turze.

Wybory Samorządowe  na prezydentów i burmistrzów miast, a także wójtów i radnych wybierzemy krótko po Wielkanocy – dokładnie 7 kwietnia 2024 roku. Taką informację przekazał w zeszłym tygodniu marszałek sejmu, Szymon Hołownia. Z dużym prawdopodobieństwem można więc powiedzieć, że kampania wystartuje jeszcze w tym roku, od razu po Świętach Bożego Narodzenia. Profesjonalną pomoc w jej realizacji możesz uzyskać ze strony firmy AK Media Dystrybucja – jedną z naszych sztandarowych usług jest plakatowanie na wybory samorządowe.


W branży działamy już od niemal 30 lat i obsługujemy Klientów z całej Polski. Możesz mieć więc pewność, że Twój wizerunek będzie dobrze widoczny w przestrzeni lokalnej, dzięki czemu nie tylko imię i nazwisko, ale również hasło wyborcze głęboko zapadnie w pamięć przechodniom. Plakat z twarzą kandydata będą przecież mijać wielokrotnie w ciągu dnia – ustawiamy je w najtłumniej odwiedzanych miejscach zarówno na mapie dużego miasta, jak i o wiele mniejszych miejscowości.

Plakatowanie na wybory samorządowe – Twój sposób na dotarcie do serc i umysłów obywateli

Dobrze wiemy, jak zachęcić mieszkańców Twojej miejscowości do stawienia się przed komisją wyborczą. Podczas plakatowania w ramach kampanii do wiosennych wyborów samorządowych zadbamy o nienaganny wizerunek kandydata na kolportowanych materiałach i dołożymy wszelkich starań, aby maksymalnie przyciągnąć uwagę odbiorców.


Za skorzystaniem z naszych usług przemawia również fakt, że nie ograniczamy się jedynie do powieszenia plakatów w wyznaczonych miejscach – dbamy również o to, aby nie uległy one uszkodzeniu ani nie stały się ofiarą aktów wandalizmu. W tym celu prowadzimy monitoring plakatowanego obszaru i sprawnie interweniujemy, gdy tylko zauważymy, że ktokolwiek chce przeszkodzić naszym Klientom w promowaniu swojego wizerunku przed wyborami samorządowymi.


Postaw na rzetelną firmę, której zaufało już wielu byłych i obecnych posłów oraz senatorów. AK Media zapewnia staranne plakatowanie przestrzeni publicznej, dzięki któremu łatwiej Ci będzie osiągnąć sukces podczas zbliżających się wyborów samorządowych.