Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
04.01.2024

Kolportaż ulotek na wybory Samorządowe

Zamierzasz w przyszłym roku sprawować mandat radnego? A może planujesz kampanię dla kandydata na burmistrza lub prezydenta miasta? Firma AK Media dysponuje niezbędną wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym łatwiej będzie Ci osiągnąć satysfakcjonujący wynik w nadchodzących wyborach samorządowych. Kolportaż ulotek realizujemy w systemie „door to door”, zyskujesz więc pewność, że materiały promocyjne precyzyjnie trafią we wszystkie wyznaczone miejsca i do osób wchodzących w skład Twojej grupy docelowej. Zaufaj fachowcom, którzy mają już niejedną udaną kampanię wyborczą na koncie – korzystając z naszych usług, zyskujesz potężnego sojusznika w walce o głosy obywateli!

Kolportaż ulotek na wybory samorządowe – kompleksowa oferta AK Media

Na tle rynkowej konkurencji wyróżnia nas skrupulatna, dwuetapowa weryfikacja, czy powierzone nam materiały promocyjne zostały rozpowszechnione zgodnie z umową zawartą z Klientem. Co ważne, kolportaż na wybory samorządowe przeprowadzamy w zróżnicowany sposób, co zwiększa skuteczność działań realizowanych w ramach kampanii. Ulotki wrzucamy nie tylko do skrzynki pocztowej lub zostawiamy na wycieraczce pod drzwiami, ale też – jeśli takie jest życzenie Klienta – wręczamy do rąk własnych obywateli w eleganckiej kopercie.

AK Media to jedyna firma działająca w branży zastrzeżona w Urzędzie Patentowym RP. Działamy na terenie całej Polski, zapewniamy profesjonalne doradztwo i gwarantujemy kompleksowe spektrum usług, począwszy od druku ulotek i innych materiałów wyborczych na wysokiej jakości, przez kolportaż, aż po wieszanie plakatów z wizerunkiem kandydata do wyborów samorządowych.

Czemu warto skorzystać z naszych usług?

Ponieważ w dziedzinie kolportażu ulotek na wybory samorządowe jesteśmy bezkonkurencyjni – zarówno pod względem jakości świadczonych usług, jak i cen. Na bieżąco dostosowujemy się również do indywidualnych potrzeb Klientów i ściśle współpracujemy z komitetami wyborczymi. Dzięki rozpowszechnianym przez nas materiałom promocyjnym przekaz kandydata szybko zyska na popularności w przestrzeni publicznej i zostanie zapamiętany przez grupę docelową.