Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
11.12.2023

Zaistniej w swoim mieście dzięki plakatom!

Choć większość działań marketingowych przenosi się obecnie do Internetu, tradycyjna reklama outdoorowa wciąż ma się dobrze. Druk plakatów to efektywny sposób na przyciągnięcie licznej grupy odbiorców. Widoczne są niemal na każdej ulicy, w sklepach, a nawet komunikacji miejskiej. Stanowią znakomite źródło nowych klientów dla Twojej firmy.

Plakaty reklamowe przykuwają uwagę atrakcyjną wizualnie szatą graficzną. Powinien z nich płynąć dobitny przekaz wzywający odbiorców do konkretnego działania, np. skorzystania z promocji. Co więcej, jeżeli zostaną umieszczone w często odwiedzanych miejscach publicznych, gwarantują ogromną siłę oddziaływania. Utrwalają pozytywny wizerunek marki. Oryginalna grafika w połączeniu z niebanalnym hasłem reklamowym może odmienić stosunkowo niedrogi plakat w skuteczne narzędzie marketingowe, które zwiększy rozpoznawalność Twojej firmy w mieście.

Nieograniczone możliwości reklamy zewnętrznej

W AK Media wiemy, że każda kampania reklamowa wymaga dokładnego zaplanowania oraz kompleksowej realizacji. Dlatego oferujemy profesjonalną organizację działań marketingowych w Twoim mieście. Plakaty wieszamy wyłącznie w miejscach dozwolonych, a w tym: na słupach i tablicach ogłoszeniowych, wiatach przystankowych, w szkołach, akademikach, klubach, uczelniach wyższych, witrynach sklepowych i wielu innych. Podczas akcji reklamowej kolporterzy kontrolują plakatowany teren, dbając o czystość materiałów promocyjnych oraz wymieniając uszkodzone egzemplarze. Nasi klienci otrzymują również skrupulatnie przygotowane raporty fotograficzne.

Od czego zależy sukces plakatowania?

Plakat jest skuteczną formą reklamy zewnętrznej, jeżeli spełnia kilka najważniejszych kryteriów. Niezwykle ważnym czynnikiem jest jego rozmiar oraz oprawa graficzna. Swoim wyglądem powinien prowokować przechodów do zatrzymania się i zapoznania z prezentowaną treścią. Równie istotnym warunkiem jest lokalizacja akcji plakatowania. Chcesz zaistnieć w swoim mieście? Dopasuj plakat do konkretnej grupy docelowej i naklej go w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu.