Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
07.08.2023

Wybory parlamentarne - plakatowanie i kolportaż ulotek w 2023 roku

Wielkimi krokami zbliżają się wybory parlamentarne. Już jesienią 2023 roku obywatele tłumnie ruszą do urn, aby oddać swój głos na określoną opcję polityczną. AK Media Dystrybucja ma wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu kampanii. Przygotowujemy oraz kolportujemy materiały wyborcze w całej Polsce. Dystrybucja ulotek i plakatów ma na celu przekonanie wyborców do konkretnego kandydata oraz zachęcenie do wzięcia udziału w głosowaniu.

Kolportaż materiałów wyborczych w 2023 roku

Wiemy, jak ważną rolę w kampanii wyborczej odgrywają materiały promocyjne. Starannie zaprojektowane oraz wydrukowane ulotki i plakaty prezentują sylwetkę kandydata, hasło przewodnie, a także partię oraz numer listy, z których startują. Rozklejanie plakatów obejmuje wyłącznie miejsca do tego przeznaczone, a więc słupy ogłoszeniowe, tablice reklamowe, dykty wyborcze, wiaty przystankowe. Natomiast dystrybucja ulotek obejmuje ich kolportaż do skrzynek pocztowych, za wycieraczki samochodów, czy bezpośrednie rozdawanie ich do rąk przechodniów. Służymy naszym klientom fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Do druku wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości papier. Dbamy o estetyczną szatę graficzną oraz jasny i czytelny przekaz.

Każdy wie, jak zniechęcający jest widok zamoczonych plakatów czy uszkodzonych ulotek leżących na ziemi. Naszym zadaniem jest kolportaż materiałów wyborczych z dbałością o każdy egzemplarz. Dzięki temu odbiorcy mają szansę zapoznać się z sylwetką kandydata, zapamiętać jego twarz, dane osobowe oraz hasło wyborcze, które przyświeca politykowi oraz partii, którą reprezentuje. Wieszamy plakaty w przestrzeni publicznej – w tłumnie odwiedzanych miejscach. Chcemy mieć pewność, że ulotki dotrą do możliwie najszerszego grona obywateli.

Wybory parlamentarne 2023 – materiały promocyjne

Co powinno znaleźć się na plakacie wyborczym lub ulotce? Atrakcyjna wizualnie, zrozumiała treść w postaci prostego i przystępnego tekstu oraz estetycznej szaty graficznej. Równie ważny jest dobór czcionki, krój liter, przemyślane zdjęcie wizerunkowe oraz interesujące hasło przewodnie. Projekt należy wydrukować na dobrym jakościowo papierze, w pełni oddającym zastosowaną kolorystykę i nasycenie barw. Na materiałach wyborczych muszą się znaleźć najważniejsze informacje o kandydacie. W ten sposób zostanie lepiej zapamiętany przez odbiorców.

AK Media jest jedynym w branży przedsiębiorstwem zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Już od wielu lat uczestniczymy w kampaniach wyborczych, świadcząc profesjonalne usługi kolportażu ulotek i plakatów. Pomożemy naszym klientom dotrzeć do szerokiego grona odbiorców także przy okazji najbliższych wyborów parlamentarnych w 2023 roku. Dysponujemy nie tylko fachową wiedzą, ale także skutecznymi praktykami zwiększającymi atrakcyjność materiałów wyborczych. Dbamy o ich schludny i estetyczny wygląd, a przede wszystkim docieramy do ogromnej ilości osób - zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, czy wsiach. Zachęcamy do wypełnienia obywatelskiego obowiązku i oddania głosu na wybranego kandydata.

AK Media Dystrybucja – profesjonalny kolportaż ulotek i plakatów wyborczych

Plakaty przygotowane dla naszych klientów wieszamy w miejscach do tego przeznaczonych – w gablotach, na tablicach ogłoszeń, na słupach reklamowych, na dyktach, na wiatach przystankowych, w klatkach schodowych, w różnego typu instytucjach kulturalnych, oraz placówkach edukacyjnych bądź medycznych. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, prosimy o zgodę zarządcy lub administratora budynku na dystrybucję materiałów promocyjnych. Wierzymy, że tylko właściwie zaplanowane działania pozwolą zminimalizować ryzyko uszkodzenia czy zerwania plakatu. Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć zasięg przekazu oraz zaprezentować sylwetkę kandydata w najbliższych wyborach szerokiemu gronu odbiorców.

Dlaczego warto skorzystać z usług AK Media Dystrybucja w ramach wyborów parlamentarnych w 2023 roku? Ponieważ mamy doświadczenie w kolportażu ulotek i plakatów wyborczych prezentujących kandydata oraz ugrupowanie, które reprezentuje. Dbamy o estetykę materiałów promocyjnych. Wiemy, jak stworzyć jasny, zrozumiały i atrakcyjny wizualnie przekaz, który przyciąga uwagę odbiorców i zachęca do oddania głosu. Monitorujemy plakatowany obszar oraz interweniujemy w przypadku uszkodzenia czy ubrudzenia któregoś z egzemplarzy. AK Media Dystrybucja - Twój sojusznik w nadchodzących wyborach 2023!