Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
09.01.2011

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy XIX finał

W tym roku zbiórka pieniędzy przeznaczona zostanie na zakup sprzętu dla dzieci ze schorzeniami urologicznymi i nefrologicznymi

Wygraliśmy :

Kolacja z Patrycją Kazadi

TVN Warszawa postanowiło aktywnie przyłączyć się do zbiórki pieniędzy na zakup sprzętu dla dzieci ze schorzeniami urologicznymi i nefrologicznymi. Wylicytowaliśmy z TVN Warszawa uroczą kolację z Patrycją Kazadi - reporterką tego kanału oraz prowadzącą taneczny show "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" w TVN. Patrycja jest także aktorką serialową, piosenkarką oraz jedną z najbardziej lubianych uczestniczek ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jako zwycięzcy licytacji spędziliśmy razem urokliwą kolację, przy której dowiedzieliśmy się m.in. jak wygląda od kuchni praca reportera TVN Warszawa.

 

 

 

Współprowadzenie pogody na antenie TVN Warszawa

TVN Warszawa postanowiło aktywnie przyłączyć się do zbiórki pieniędzy na zakup sprzętu dla dzieci ze schorzeniami urologicznymi i nefrologicznymi. Wylicytowaliśmy z TVN Warszawa współprowadzenie prognozy pogody z jedną z warszawskich pogodynek. Przeżyliśmy przygodę życia i zapowiedzieliśmy pogodę na antenie TVN Warszawa. Zobaczyliśmy na własnej skórze, jak to jest być prezenterem telewizyjnym oraz jak wygląda praca pogodynki od kuchni.

 

Wycieczka po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie (wraz z Rafałem Kaplerem - Prezesem Narodowego Centrum Sportu)

Z największą przyjemnością zostaliśmy oprowadzeni po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie. Zobaczyliśmy, jak jest realizowane to niesamowite przedsięwzięcie. Obejrzyliśmy miejsca, które nie będą dostępne dla odwiedzających nawet, gdy Stadion będzie gotowy. Poznaliśmy każdy z 9 poziomów Stadionu. Zobaczyliśmy, gdzie trener polskiej reprezentacji będzie opowiadał dziennikarzom o sukcesach, skąd mecze obejrzy Prezydent i gdzie gwiazdy muzyki będą świętować udany występ. Obejrzyliśmy stare tunele, przeszliśmy cztery piętra pod promenadą tak jak kiedyś wbiegali na Stadion X-lecia piłkarze. Poczuliśmy się jak dawni dygnitarze, gdy zmierzali na trybunę honorową. Poznaliśmy tajemnice starego Stadionu. Zaczęliśmy dwa piętra pod poziomem murawy a zakończyliśmy 45 metrów nad poziomem Wisły.

 

Kolacja z Jarkiem Jakimowiczem

Wygraliśmy kolację z Jarkiem Jakimowiczem - znanym w Polsce aktorem ( "Cichy" z filmu " Młode Wilki"). Jarek Jakimowicz aktywnie przyłączył się do zbiórki pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na zakup sprzętu do ratowania życia i zdrowia małych pacjentów. Jeden wieczór przeznaczy specjalnie dla nas - zwycięzców licytacji! W miłym towarzystwie dowiedzieliśmy się jak wygląda życie znanej i sławnej osoby. Kolacja odbyła się w jednej z poznańskich restauracji.

 

 

 

 

 

Nord Express - reklama

Nord Express przekazał do licytacji dla osoby prywatnej lub firmy nazwę autobusu SETRA S315 UL nr.rej. GD448AE nr.ewid. 1502 - przestrzeń reklamową 1,5m-2m szerokość /15cm-30cm wysokość (i certyfikat dla najhojniejszego oferanta) na obu bokach pojazdu, na jego tyle, a także w jego środku do końca roku 2011.

 

Książka od Tadeusza Chudeckiego

Tegoroczne studio 19 Finału WOŚP odwiedził Tadeusz Chudecki polski aktor filmowy i teatralny. Zgodnie z hasłem „Warto dobrze się nakręcić” przekazał na aukcje wyjątkowy przedmiot: Książkę swojego autorstwa „Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 euro” z autografem również od Małgosi Kożuchowskiej.

 

 

 

 

Reprodukcja Pochodni Nerona Siemiradzkiego

Przedmiotem licytacji była reprodukcja obrazu „Pochodnie Nerona” Henryka Siemiradzkiego w oprawie wykonanej z oryginalnych, zabytkowych krosien.

Wymiary reprodukcji z ramą: 71 x 38 cm

Wymiar reprodukcji bez ramy: 38,5 x 20 cm

Krosna zostały zachowane po konserwacji obrazu w latach 2003- 2007. Wykorzystano je do wykonania limitowanej serii reprodukcji. Reprodukowany obraz ma szczególne znaczenie dla naszego Muzeum - Henryk Siemiradzki podarował go Narodowi w 1879 roku, dając impuls do utworzenia pierwszego na ziemiach polskich Muzeum Narodowego. Po zakończeniu remontu Sukiennic będzie można, jak dawniej, oglądać go w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku.