Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
11.11.2010

Pomoc dla Kubusia

Jakub urodził się 24.03.2005 r. z ciężką wadą wrodzoną serca -HLHS- niedorozwojem lewej komory (oznacza to, że żyje tylko z jedna komorą serca). Przeszedł dwie operacje- pierwszą gdy miał tydzień, drugą w wieku siedmiu miesięcy. Niestety w kilka dni po drugiej operacji doszło u Kuby do zatrzymania akcji serca i na skutek tego niedotlenienia mózgu. Od tego czasu cierpi na porażenie czterokończynowe ( nie chodzi, sam nie siedzi, nie przewraca się na boki, nie bawi się rączkami), nie mówi, ma padaczkę, głęboki niedosłuch obustronny ( nosi aparaty słuchowe), miał również  przez prawie dwa lata założoną rurkę tracheotomijną, przez którą oddychał; ma także podwichnięte stawy biodrowe.

Kuba potrzebuje intensywnej rehabilitacji, zarówno w domu jak i podczas turnusów rehabilitacyjnych,  które są bardzo drogie i przekraczają nasze możliwości finansowe  ( jeden dwutygodniowy turnus to ok. 3500 zł).
 
Aukcja odbywa się pod patronatem Fundacji „Słoneczko”, której Jakub jest podopiecznym  oraz ma zgodę i akceptacjĘ serwisu Allegro.
 
Pieniądze za wylicytowane przedmioty, wraz z kosztami przesyłki wpłacacie Państwo na konto:
 
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”
Stawnica 33
77-400 Złotów
Nr konta: 34 8944 0003 0000 2088 2000 0030
Koniecznie z dopiskiem: Dla Jakuba Synowca, 94/s

WSZYSTKIE PRZEDMIOTY ZNAJDUJĄCE SIĘ NA AUKCJACH DLA KUBY ZOSTAŁY PODAROWANE PRZEZ LUDZI WIELKIEGO SERCA

Chcesz pomóc to licytuj

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6021911