Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
20.06.2024

Plakatujemy na słupach reklamowych w całej Warszawie i okolicach

W dzisiejszych czasach niezwykle trudno jest dotrzeć do nowych konsumentów wszystko ze względu na to, że są oni zasypywani treściami reklamowymi z każdej strony. Internet, telewizja, radio to tylko niektóre media pozwalające na wypromowanie swojego produktu, wydarzenia lub marki. Aby zdobyć jeszcze więcej potencjalnych Klientów warto również rozważyć jedną z najbardziej pierwotnych form reklamy, czyli słupy reklamowe umożliwiające zawieszenie plakatów reklamowych o wybranej treści!

W AK Media Dystrybucja zajmujemy się plakatowaniem na słupach reklamowych w Warszawie i okolicach. Proponujemy nie tylko najbardziej centralne lokalizacje miasta na zawieszanie treści promocyjnych, ale także usługę, jaką jest druk plakatów o charakterze informacyjnym czy reklamowym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz zainwestowaniem w sprawdzoną formę promocji dla swojej firmy w wybranej okolicy!

Korzyści wynikające z inwestycji w reklamę w formie plakatów wieszanych na słupach reklamowych

Potencjalni Klienci i osoby zainteresowane Twoją ofertą spotykają się z materiałami promocyjnymi w praktycznie każdym momencie swojego życia. Właśnie dlatego warto zadbać o to, aby reklama Twojej marki czy produktu docierała do ich podświadomości nawet podczas spaceru, podróży do pracy czy szkoły. Wieszanie plakatów na słupach ogłoszeniowych to opcja, która to umożliwia! Do korzyści takiego rozwiązania zalicza się m.in.:

  • możliwość wydruku plakatu w dowolnym formacie i dostosowania jego projektu do Twoich potrzeb,
  • wybór dogodnej lokalizacji w okolicy Twojej firmy, sklepu czy placówki, w której organizujesz wydarzenie o charakterze rozrywkowym lub społecznym,

Reklama na słupie reklamowym przygotowana w AK Media Dystrybucja pomoże Ci osiągnąć wybrane cele marketingowe oraz zyskać zainteresowanie okolicznych odbiorców!

Plakaty na słupach ogłoszeniowych - reklama w centrum miasta i blisko ludzi!

Zależy Ci na tym, aby być tam, gdzie znajdują się Twoi potencjalni konsumenci? Zainwestuj w reklamę miejską zawieszoną na słupie reklamowym! W AK Media Dystrybucja plakatujemy na słupach reklamowych w Warszawie i okolicach, umożliwiając Ci dotarcie do mieszkańców podróżujących pieszo bądź samochodem z domu do pracy, do galerii handlowych czy spacerujących ulicami swojego ukochanego miasta. Jako jedyni dysponujemy najbardziej popularnymi lokalizacjami na zawieszanie plakatów, dzięki czemu dostosujesz je do okolicy, w której chciałbyś pozyskać nowych odbiorców!

Rodzaje plakatów zawieszanych na słupach reklamowych w AK Media Dystrybucja

Potrzeba promocji dotyczy nie tylko dużych, ale również małych firm, chcących dotrzeć ze swoim produktem, usługą czy wydarzeniem do szerszego grona konsumentów. Słupy reklamowe umożliwiają rozpowszechnienie dowolnej treści na profesjonalnie przygotowanym plakacie. W AK Media Dystrybucja zajmiemy się nie tylko drukiem plakatów ale również rozwieszeniem plakatów na naszych słupach reklamowych jak również w miejscach wildposting. Do rodzajów materiałów przygotowywanych przez naszą firmę zaliczamy m.in.:

  • kampanie reklamowe,
  • kampanie społeczne,
  • kampanie dotyczące promocji produktów,
  • kampanie informacyjne,
  • promocja wydarzeń i koncertów

Najbardziej dogodne lokalizacje słupów reklamowych w stolicy i jej okolicach!

W AK Media Dystrybucja udowadniamy, że słupy reklamowe to idealne miejsce na zawieszenie treści promocyjnych dla Twojej firmy lub biznesu szczególnie, gdy znajdują się w powszechnie odwiedzanej lokalizacji. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby drukowane i rozwieszane przez nas plakaty reklamowe znajdowały się wyłącznie w dozwolonych miejscach na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Wybieramy miejsca, na których bez żadnych konsekwencji będziesz mógł umieścić wybrane materiały tak, aby zostały zauważone przez jak największą liczbę odbiorców.

To nie wszystko - korzystając z usług naszej firmy możesz mieć pewność, że plakaty umieszczone w wybranym miejscu, będą stale doglądane i wymieniane w przypadku ich uszkodzenia. Nasi pracownicy stale kontrolują ekspozycję plakatów w trakcie jej trwania, utrzymując słupy reklamowe w czystości.