Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
03.03.2023

Plakatowania - spektakle, teatr

Jest nie tylko nieodłącznym atrybutem każdego spektaklu, ale także formą artystycznego wyrazu. Plakat teatralny powinien wzbudzać zachwyt i zachęcać widzów do obcowania ze sztuką. Dlatego tak ważny jest przemyślany projekt wykonany z dbałością o najmniejszy detal. Pełni funkcję informacyjną oraz promocyjną, a zatem potrzebuje wyważonej szaty graficznej - prowokującej do zapoznania się z treścią ogłoszenia, a jednocześnie zapadającej w pamięć. AK Media Dystrybucja pomoże Ci spełnić oba te warunki!

Jak zapełnić widownię teatru po brzegi?

Do tego potrzebna Ci będzie skuteczna strategia marketingowa. Wiemy, jak przenieść magię teatru na papier. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoja premiera zakończyła się sukcesem. Zacznijmy więc od plakatu, dobrze? Projekt obejmuje precyzyjną i czytelną treść, w której zawarte są m.in.: nazwa sztuki i jej autor, najlepsi aktorzy w obsadzie, data i miejsce wydarzenia oraz sposób zakupu biletu. Całość opakowana jest w piękną szatę graficzną oddającą charakter spektaklu. Dbamy o każdy szczegół - od doboru stosownej czcionki i kolorów, po format plakatu.
 
Wiemy, że odpowiednia promocja sztuki przekłada się na sukces artystów. Dlatego naszym zadaniem jest tworzenie oraz dystrybucja plakatów teatralnych, które przyciągają wzrok i mają swój udział w sukcesie każdego przedsięwzięcia. Tak jak twórcy spektaklu pracują nad scenariuszem, reżyserią i scenografią, tak my odpowiadamy za wysoką jakość fotograficzną i wizualną materiałów reklamowych. Zaufało nam już szerokie grono zadowolonych klientów. Dołącz do nich i Ty!

AK Media Dystrybucja – skuteczna promocja sztuki teatralnej

Plakat o nieczytelnym przekazie i wątpliwej jakości grafice nie zachęca do nabycia biletu. Wręcz przeciwnie, pozostaje niewidzialny pośród pozostałych ogłoszeń. Jeżeli więc chcesz wypromować swoją sztukę, która za przykładem broadwayowskich spektakli osiągnie sukces, zaufaj ekspertom z AK Media Dystrybucja. Zajmujemy się dystrybucją plakatów reklamujących festiwale teatralne, musicale i inne wydarzenia kulturalne. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy. Przekazujemy raporty zdjęciowe z miejsc objętych kampanią, a nasi kolporterzy każdego dnia kontrolują ekspozycję, wymieniając uszkodzone egzemplarze i uzupełniając ewentualne braki.

Wybieramy wyłącznie najlepsze i dozwolone lokalizacje. Plakatujemy słupy i tablice ogłoszeniowe, citylighty, billboardy, witryny sklepowe, wiaty przystankowe, gabloty, wildposting, itp. Dystrybucja materiałów promocyjnych obejmuje również szkoły, uczelnie wyższe, restauracje, urzędy, przychodnie, a nawet klatki schodowe bloków i wieżowców. Działamy zarówno w największych miastach Polski, jak i na wsiach i w małych miejscowościach. Roznosimy plakaty o dowolnym rozmiarze. Zainteresowany?

Plakatowanie z AK Media Dystrybucja

Zachwyć swoją publiczność jeszcze przed premierą. Jak to zrobić! Zainwestuj w efektywną kampanię promocyjną. W AK Media Dystrybucja stawiamy na najwyższą jakość, jasny i zrozumiały przekaz oraz starannie zaprojektowaną grafikę. Twój spektakl to komedia, dramat, a może romans? Niezależnie od rodzaju dzieła, oddamy jego charakter w sposób estetyczny i z klasą, jak na prawdziwą sztukę przystało! Duży format to nie problem. Fantazyjna czcionka i unikalne odcienie? Załatwione! Dzięki nam Twój przekaz dotrze do możliwie najszerszego grona odbiorców. W skutecznym kolportażu plakatów nie mamy sobie równych. Świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju. Czas, byś i Ty zasilił grono naszych zadowolonych zleceniodawców.

Wartość wizualna plakatu ma decydujący wpływ na to, czy potencjalni odbiorcy zechcą zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi spektaklu. Dlatego ważna jest nie tyle czytelna i nienachalna treść ogłoszenia, ile jego atrakcyjna oprawa graficzna. Potem liczy się przemyślana dystrybucja. I właśnie tu wkraczamy my - profesjonaliści z AK Media Dystrybucja. Rozklejamy plakaty reklamowe wyłącznie w dozwolonych miejscach. W czasie trwania akcji promocyjnej monitorujemy plakatowany rejon, utrzymując ekspozycję w nienagannej czystości. Zapraszamy do współpracy!