Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
08.02.2023

Daj się poznać Krakowowi

Jakie są najważniejsze zalety plakatów reklamowych? Pozwalają dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Umieszczone na słupach reklamowych lub tablicach reklamowych w centrum Krakowa lub przy ruchliwej ulicy, każdego dnia przykuwają uwagę setek przechodniów i potencjalnych klientów. W sposób ciekawy i efektowny prezentują komunikat kierowany do wybranej grupy docelowej. Ta forma reklamy zewnętrznej charakteryzuje się wysoką skutecznością ze względu na prostą formę i jasny przekaz. Odpowiednio zaprojektowany plakat prowokuje do zatrzymania się oraz zapoznania z jego treścią. Na długo zapada w pamięć odbiorcom. Może być wydrukowany w kilku różnych rozmiarach, a szata graficzna dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Plakatowanie w Krakowie

AK Media realizuje plakatowanie każdego formatu na terenie Krakowa. W sposób profesjonalny i kompleksowy przygotowuje akcję promocyjną – od planowania i organizacji, po pełną obsługę dystrybucji materiałów reklamowych. Plakaty wieszamy wyłącznie w miejscach dozwolonych, a w tym:

  • na słupach, tablicach ogłoszeniowych i wiatach przystankowych,
  • w szkołach, akademikach, uczelniach wyższych,
  • na tablicach w klatkach schodowych i witrynach sklepowych,
  • w restauracjach, kawiarniach, urzędach, szpitalach, przychodniach, pubach i klubach.

Nasi kolporterzy każdego dnia monitorują obszar objęty akcją promocyjną, uzupełniając lub wymieniając uszkodzone plakaty na nowe. Dokładamy wszelkich starań, aby materiały promocyjne nie uległy zamoczeniu, zerwaniu lub zasłonięciu. Przesyłamy klientom raporty fotograficzne z przebiegu dystrybucji, zapewniając fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Na czym polega plakatowanie w Krakowie?

Wiemy, że skuteczny plakat, to taki, który przyciąga uwagę odbiorców swoją oryginalną szatą graficzną oraz jasnym i zrozumiałym przekazem. Dlatego zapewniamy interesujący i niepowtarzalny projekt – w pełni dostosowany do konkretnej grupy klientów. Realną szansą na jego dostrzeżenie jest także odpowiedni rozmiar plakatu. Wieszamy następujące formaty: A4, A3,A2, A1, B2 oraz B1. Już dziś zapraszamy do kontaktu.